Луцькі плавці вибороли медалі на Чемпіонаті України

22 Липня 2015 21:00
Дві нагороди привезли волинські плавці з Чемпіонату України з плавання у Дніпрпетровську. Змагання проходили у 50-метровому басейні Палацу водних видів спорту «Метеор». Участь у чемпіонатах взяли 422 плавці з 14 областей України та Києва.

Віталій Алпатов завоював срібну медаль на дистанції 200 метрів комплексним плаванням. Його час 2 хвилини 5,54 секунди. Від рівненчанина Сергія Варварука Віталій відстав на лічені долі секунди (2:05.22). Зазначимо, у попередньому запливі Алпатов фінішував перший, обігнавши Варварука більш, ніж на секунду.
На молодіжному чемпіонаті у трійку призерів увійшов лучанин Антон Смаль.
Антон виграв «бронзу» на 200-метрівці брасом. Він пройшов дистанцію за 2 хвилини 24,24 секунди. Першим у його групі став плавець з Кривого Рогу Іван Стрілець (2:19.45).

«Своїм результатом загалом задоволений, але не приховую, що хотів «золота». На жаль, не вистачило 5 секунд, хоча і це для мене є високим результатом. Я багато тренуюсь брасом і ми з тренером ставимо виключно на цей стиль. Мій тренер вбачає в мені лише брасиста», - розповів Смаль.

Зауважимо, змагання у Дніпропетровську стали основним внутрішнім стартом сезону і за їх результатами буде сформовано штатну збірну команду України з плавання на наступний рік.