• USD 39.75 40.05
  • PLN 9.72 9.98

Луцькі волейболістки – за крок до бронзи Суперліги

9 Квітня 2019 21:51
У першому турі фінального етапу жіночої Суперліги квартет найкращих команд зіграв без несподіванок, не змінивши стартового положення в турнірній таблиці.

Вже у першій грі господарка майданчика запорізька «Орбіта» непривітно зустріла лучанок. Лише у першій партії волинянки мали хоч якісь шанси на перемогу. Гості за всіма показниками не поступались «козачкам», тільки трошки підвів прийом.

Друга партія була програна піднопічними Богуслава Галицького через надзвичайно низьку реалізацію атак. Останній відтинок гри «Орбіта» взяла на великій кількості помилок лучанок. Найрезультативнішими гравцями були Вікторія Савченко (ВК «Орбіта») – 16 очок та Любов Ужва (ВК «Волинь») – 14 очок.

«ХІМІК» - «БІЛОЗГАР-МЕДУНІВЕРСИТЕТ»

3:0 (25:23, 25:17, 25:23)

«ОРБІТА-ЗНУ-ОДЮСШ» - «ВОЛИНЬ-УНІВЕРСИТЕТ-ОДЮСШ»

3:0 (25:22, 25:11, 25:16)

Матч другого ігрового дня з вінницьким «Білозгаром» мав показати, хто з команд більше заслуговує бронзу. Волейболістки не підвели, показавши в кожній партії конкурентну і жорстоку боротьбу. В першій лучанки подарували супернику аж 9 м’ячів через власні помилки – довелося вдвічі ефективніше працювати в атаці.

У наступних двох Луцьк і Вінниця грали максимально сконцентровано. Проте фортуна завжди вибирала більш досвідченіших волинянок. До важкої перемоги найбільше доклалися Любов Ужва – 19 м’ячів – та Людмила Осачук – 14. Зазначимо, капітан подолянок, а раніше зв’язка «Волині» Анна Лизанець набрала 3 ейси.

«БІЛОЗГАР-МЕДУНІВЕРСИТЕТ» - «ВОЛИНЬ-УНІВЕРСИТЕТ-ОДЮСШ»

0:3 (18:25, 25:27, 22:25)

«ХІМІК» - ОРБІТА-ЗНУ-ОДЮСШ»

3:1 (25:22, 21:25, 27:25, 25:8)

У заключному матчі з «Хіміком» лучанки лише в першій партії зуміли нав’язати боротьбу южненський команді, вигравши стартовий відрізок з рахунком 6:0. «Хімік» наздогнав лучанок на екваторі партії (13:13), а потім домігся перемоги з другого сетбола (26:24). Чинні чемпіонки України перевершили суперника і на подачі (13-5), і на блоці (14-4). До речі, ейси зробили відразу 8 гравців южанок. В атаці суперники показали однакову ефективність ударів (по 34%).

«ОРБІТА-ЗНУ-ОДЮСШ» - «БІЛОЗГАР-МЕДУНІВЕРСИТЕТ»

3:0 (25:20, 25:21, 25:18)

«ВОЛИНЬ-УНІВЕРСИТЕТ-ОДЮСШ» - «ХІМІК»

0:3 (24:26, 14:25, 17:25)

«Минулого сезону у нас не було стільки травм, стільки хвороб, і ми йшли на другому місці. Цьогоріч у нас постійно виникали кадрові проблеми. До кінця чемпіонату ми підійшли знекровленні. Важко було грати, бо не могли розраховувати на всіх волейболісток. Грали тільки вісім дівчат. Складно було грати з лідерами чемпіонату, важливо було не програти вінницькому «Медуніверситету. Ми виклалися на повну», – розповів головний тренер ВК «Волинь-Університет-ОДЮСШ» Богуслав Галицький.

Другий і останній тур фіналу чотирьох пройде в Южному з 19 по 21 квітня.