Молодь «Волині» розгромно програла в Севастополі. ФОТОРЕПОРТАЖ

27 Жовтня 2013 08:31
Молодіжка луцької «Волині» вчора провела свій черговий матч на виїзді в Севастополі проти місцевих однолітків. Наші земляки зазнали чергової поразки. Цього рази з нищівним рахунком 1:5.

Через несприятливі погодні умови луцькі гравці на 15 хвилин спізнилися на гру. Тому практично без жодної розминки почали її.

Швидше за все, саме це зробило свою справу, бо вже на 9-ій хвилині матчу волиняни програвали 0:2. Двічі відзначився Коваль. На перерву суперники пішли вже за рахунку 0:3. Гол забив Кухарський. Після перерви ще один із господарів (Ківа) двічі засмутив гравців з Луцька - 0:5. Гол престижу наприкінці зустрічі вдалося забити після розіграшу штрафного Бабію - 1:5.