Ніхто мені не погрожував, – Шарпар
Півзахисник «Металіста» В'ячеслав Шарпар, що знаходиться в оренді в луцької «Волині», спростував слова Віталія Кварцяного про те, що перед поєдинком цих команд гравцеві погрожували по телефону з Харкова.
Про це повідомляє Сhampion.
«Ніхто мені не погрожував. Віталій Володимирович сказав ці слова на емоціях. Спочатку, при переході, ми всі разом обумовлювали те, що в матчі проти «Металіста» я як гравець цього клубу грати не буду», – сказав півзахисник.
«У мене з Кварцяним розбіжності періодично трапляються, але у результаті усе йде на другий план – найголовніше продовжувати старанно працювати, щоб радувати вболівальників команди», – додав він.
У цому випадку, за словами гравця, ні про який конфлікт не йдеться. «Я не міг взяти участь в матчі за домовленістю», – сказав Шарпар.
Нагадаємо, 29 липня на післяматчевій прес-конференції головний тренер ФК «Волинь» Віталій Кварцяний розповів, що В’ячеслав Шарпар не вийшов на поле у грі з харківським «Металістом», тому що йому погрожували фізичною розправою.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Сhampion.
«Ніхто мені не погрожував. Віталій Володимирович сказав ці слова на емоціях. Спочатку, при переході, ми всі разом обумовлювали те, що в матчі проти «Металіста» я як гравець цього клубу грати не буду», – сказав півзахисник.
«У мене з Кварцяним розбіжності періодично трапляються, але у результаті усе йде на другий план – найголовніше продовжувати старанно працювати, щоб радувати вболівальників команди», – додав він.
У цому випадку, за словами гравця, ні про який конфлікт не йдеться. «Я не міг взяти участь в матчі за домовленістю», – сказав Шарпар.
Нагадаємо, 29 липня на післяматчевій прес-конференції головний тренер ФК «Волинь» Віталій Кварцяний розповів, що В’ячеслав Шарпар не вийшов на поле у грі з харківським «Металістом», тому що йому погрожували фізичною розправою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Роман
Показати IP
4 Серпня 2011 08:46
Кварцяний - клоун. Чим довше він буде тренером "Волині" - доти нового футболу в Луцьку ми не побачимо
№1
Показати IP
8 Серпня 2011 10:00
Клоун ти, нездара, завдяки Кварцу Футбол у Луцьку живий.
Премʼєр Британії Стармер оголосив, що йде у відставку
Сьогодні 12:03
Сьогодні 12:03
У двох районах Волині триває гасіння пожеж на торф’яниках
Сьогодні 11:47
Сьогодні 11:47
Майже два роки вважали зниклим безвісти: підтвердили загибель волинянина Миколи Войтюка
Сьогодні 11:14
Сьогодні 11:14
Через нічну атаку ворога є загиблі на Сумщині та в Запоріжжі
Сьогодні 10:25
Сьогодні 10:25
Помер мобілізований співак та блогер Денчик
Сьогодні 10:08
Сьогодні 10:08
У Володимирі на залізничному переїзді виявили тіло чоловіка
Сьогодні 09:36
Сьогодні 09:36

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.