• EUR 31.7 32.1
  • PLN 7.5 7.65

Перемога в Бахчисараї: «Волинь» – ФК «Львів» 3:1

Другий спаринг на зборах у Криму волиняни проводили на наступний день після поєдинку з полтавчанами, у Бахчисараї, проти ФК «Львова».

Перший тайм матчу видався досить насиченим боротьбою і пройшов загалом на рівних. Перша небезпека виникла біля воріт львів’ян – на 4-й хвилині Майкон Олівейра зі штрафного з 23-х метрів у фірмовому стилі запустив шкіряного у «дев’ятку». Проте Марущак перевів м’яч на кутовий.

Суперники відзначилися досить небезпечним випадом на 25-й хвилині гри. В останній момент захисники лучан зуміли ліквідувати небезпеку біля воріт. Незабаром, після розиграшу штрафного знову небезпечно пробивав Олівера. Цього разу кіпер львів’ян врятував свою команду.

Зрештою, за три хвилини до перерви після пасу Майкона потужним ударом відзначився Карковський. Але воротар парирував  м’яч і той пішов на кутовий.

Після перерви ФК «Львів» зумів відкрити рахунок, коли після флангового прострілу першим на добиванні виявився Мандзюк.

Надалі ініціатива повністю перейшла до «Волині». Суперники змушені були перейматися виключно своїми оборонними порядками.

Зрівняли рахунок волиняни на 54-й хвилині. Після подачі кутового воротар львів’ян проскочив повз м’яч і захисник перервав політ шкіряної кулі рукою – пенальті. Одинадцятиметровий чітко виконав Майкон Олівейра – 1:1.

А вже за три хвилини «Волинь» вийшла вперед. Ще один кутовий завершився тим, що Євген Павлов метрів з дев’яти потужним ударом головою в дальній кут забив другий гол.

На 70-й хвилині він же збільшив перевагу своєї команди, коли в один дотик замкнув передачу з правого флангу у виконанні Романа Степанова. У підсумку – перемога 3:1, - повідомляє офіційний сайт ФК «Волинь».