«Севастополь» – «Волинь» 2:1. ВІДЕО

27 Жовтня 2013 17:54
14-ий тур Прем'єр-ліги України з футболу луцька «Волинь» провела в Криму проти місцевого «Севастополя».

Перед початком матчу відбулася нарада представників команд, де затвердили ігрову форму команд. «Волинь» зіграла у виїзній червоній формі, господарі - у своїх традиційних синьо-білих кольорах.

Матч обслуговувала суддівська бригада на чолі із Ярославом Козиком з Мукачевого.

Нагадаємо, що в цьому матчі, як і в попередньому, «Волинь» зустрілася із сусідом по турнірній таблиці, який випереджав лучан тільки за різницею забитих-пропущених голів.

На 9-ій хвилині першого тайму гол забив Тіаго Шумахер (Волинь). Селін вийшов тет-а-тет з воротарем, але не зумів його переграти. М'яч вибили зі штрафної - і Шумахер, який підбіг у цю мить, пробив низом. Ігор Литовка був готовий упіймати шкіряну кулю, але Володимир Федорів підставив ногу - як результат - образливий рикошет і гол!

На 57-ій хвилині гол з пенальті забив Маріуш Левандовський (Севастополь). Він холоднокровно пробив у лівий від себе кут з пенальті. Воротар лучан був безсилий - 1:1. Порушення правил у власній штрафній зробив Гошкодеря, за що поплатився місцем на полі.

На 63-ій хвилині лучани отримали численну перевагу. Червону картку і вилучення з поля заробив один із севастопольських футболістів - Денис Причиненко. Проте до кінця гри волиняни так і не змогли забити.

Коли вже усі змирилися з нічиєю, на 94-ій хвилині удача посміхнулася господарям, гол забив Артур Карноза феноменальним дальнім ударом зі штрафного.

Отже, чергова поразка підопічних Віталія Кварцяного. Цього разу - 1:2.

«Севастополь»-«Волинь» - 2:1

Голи: 0:1 – Шумахер (9), 1:1 – Левандовський (58 – з пенальті), 2:1 – Карноза (90+4).

«Севастополь»: 72. Литовка, 20. Караваєв, 77. Мате, 5. Причиненко, 2. Федорів, 18. Левандовський, 11. Ярошенко – к (10. Жабокрицький, 79), 8. Карноза, 50. Фарлей, 19. Кожанов (92. Будківський, 75), 9. Ковпак (33. Новак, 72).

«Волинь»: 42. Неділько, 3. Сімінін, 14. Масло, 6. Шиков – к, 16. Шіш, 15. Матей, 88. Скоба, 7. Гошкодеря (8. Нємчанінов, 57), 79. Бабатунде, 77. Шумахер, 19. Селін (10. Бікфалві, 46).

Попередження: Причиненко (41), Левандовський (84), Фарлей (87) - Селін (22), Сімінін (90+3).

Вилучення: Причиненко (63).