USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84

Ще один волинянин виграв медаль чемпіонату України

21 Червня 2010 09:01
На четвертий день чемпіонату України з важкої атлетики, що проходить у Луцьку, волинські спортсмени здобули ще одну нагороду.

Майстер спорту України міжнародного класу, учасник Олімпійських ігор 2004 року в Афінах Микола Гордійчук - представник ФСТ "Динамо", підопічний заслужених тренерів України Володимира Гордійчука і Миколи Авраменка - показав другий результат у ваговій категорії 105 кілограмів і виграв срібну медаль.

Нагадаємо, що 14-19 червня в Луцьку проходив Чемпіонат України із важкої атлетики.

В ході змагань золоті медалі вибороло четверо волинян. Зокрема, перемогу у ваговій категорії 75 кілограмів здобула учасниця Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні, багаторазова чемпіонка країни лучанка Надія Миронюк. А в чоловіків у ваговій категорії 56 кг чемпіоном України удев'яте поспіль став Олександр Коломієць.