USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Велоспорт у Луцьку: проблеми і плани

19 Травня 2015 17:18
Представники молодіжної громадської організації "Асоціація велосипедистів Луцька" (АВЛ) розповіли про найгостріші проблеми велоспорту, плани на майбутнє та перелік заходів, запланованих на 30 травня. Про це повідомляють у прес-службі Фонду Ігоря Палиці "Новий Луцьк".

Так, 30 травня о 11:00 у Луцьку стартуватиме велопробіг. Реєстрація учасників розпочнеться годиною раніше на Театральному майдані Луцька. Головним титульним спонсором велопробігу стане Фонд Ігоря Палиці "Новий Луцьк".

Під час конференції, яка відбулась у Арт-кафе "Виноград", президент АВЛ Степан Матіях, заступник президента асоціації Микола Климець разом з юрисконсультом Фонду Ігоря Палиці "Новий Луцьк" Романом Хомичем обговорили основні проблеми велоспорту.

Складним питанням у цьому виді спорту, на думку Степана Матіях, є порушення правил дорожнього руху та поганий стан доріг.

"Пересування велосипедиста дорогою - справа нелегка, адже у нас немає велодоріжок. У зв'язку з тим, що дороги у дуже поганому стані, їздити ними - небезпечно", - зауважив президент АВЛ.

Микола Климець зазначив і те, що якби були парковки для автомобілів, то це значно спростило б ситуацію, оскільки у такий спосіб вулиці звільнилися б від автомобілів, які припарковані у невідповідних місцях.

Поділилися представники організації і планами на майбутнє. Зокрема, планується створення та друк карт, на яких будуть промальовані велосипедні маршрути. Також у хлопців є ідея щодо створення організації "Велонтер". Сама назва пішла від слів "волонтер" та "вело". Планується допомагати усім, хто цього потребує.

Щодо велопробігу, який відбудеться 30 травня, то під час заходу хлопці продаватимуть сувенірну продукцію з символікою міста, а усі виручені кошти передадуть тим, хто перебуває у зоні АТО.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
аяма Показати IP 19 Травня 2015 17:27
стьопа з дитинства в цій сорочці ходить ))))))))
Стьок Показати IP 19 Травня 2015 17:42
Про таких говорять - "Родився в рубашці" ))
Степан Показати IP 19 Травня 2015 18:43
Тож більше нема жодної.
Читач Показати IP 19 Травня 2015 20:41
Трішки здивований, велоспорт в Луцьку досить давно, років десять а то і більше тренували хлопців і дівчат в Динамо, звідки і виникла чемпіонка світу Яна Беломоїна. А президентом "Асоціація велосипедистів Луцька" і її замом є велосепедисти любителі які цим займаються не більше 5 років....
він до Читач Показати IP 19 Травня 2015 22:11
це асоціація велочайників,велоспорт з Ковальовим вже більше 30 років
!!! до він Показати IP 19 Травня 2015 22:39
десь ви знайшли в тексті шо АВЛ це обєднання велосипедистів-професіоналів?? статут бачили можливо?
Читач до !!! Показати IP 19 Травня 2015 23:09
"Він" вам правильно написав що це велочайники а не професіонали. Нащо йому статут? Просто знаю виховнців Динамо, їхні тренування, це жесть) А представляють велосипедний хз хто в Луцьку.. Хоть би одна нагорода, досягнення.. а то тільки фото з "веліками"
!!! до Читач Показати IP 19 Травня 2015 23:34
ну так чого ці супер професіонали не організуються, створять організацію і почнуть працювати на благо розвитку велоспорту в місті? думаю за 30років можна б було і вирішити це питання! але проблема в тому, шо це нікого не цікавить крім любителів, бо у професіоналів свій ритм тренувань, нтз, змагання, постіні відрядження
анонімус Показати IP 19 Травня 2015 21:02
то вже й авл подався до палиці...
Я за! Показати IP 19 Травня 2015 22:40
Я буду, ідея крутезна! Всім хейтерам - факер!
xx до Я за! Показати IP 20 Травня 2015 16:16
stfu biatch, fff u 2.
до стьопи Показати IP 20 Травня 2015 10:47
чувак, поставив на велік туди сюди палицеву раму і думаєш поїде краще ?! )))))) я тебе прошу! чим ти тільки не займався, а сорочка як була одна так і є)
??!! Показати IP 20 Травня 2015 16:18
Hlamour...?