• EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку помірялися силою «грифонівці». ФОТО

18 Листопада 2013 18:00
Змагання з гирьового спорту, приурочені 10-й річниці створення спеціальної роти судової міліції «Грифон», відбулися сьогодні у спорткомплексі ФСТ «Динамо». Про це повідомили у прес-службі волинської міліції.

Позмагатися за звання кращого з кращих прийшли 50 працівників підрозділу.

Переможців визначали у п’яти вагових категоріях: до 70 кілограмів, до 75 кілограмів, до 80 кілограмів, до 85 кілограмів та понад 90 кілограмів.

Перемогу у ваговій категорії до 70 кілограмів святкував Павло Марцинкевич. Серед спортсменів вагою до 75 кілограмів першість виборов Роман Хлистік, серед гирьовиків, вага яких перевищує 80 кілограмів, переміг Руслан Оляницький. Серед важковаговиків у категорії до 85 кг перемогу виборов Валерій Ковальчук. У категорії понад 90 кілограмів першість здобув Олександр Півторак.

Усі переможці та призери змагань отримали відповідні дипломи та цінні подарунки від Волинської обласної профспілкової організації атестованих працівників ОВС.