Українські волейболістки втратили шанс поїхати на чемпіонат Європи

9 Червня 2013 12:00
Жіноча збірна України з волейболу програла француженкам плей-оф за вихід на чемпіонат Європи – 2013, поступившись у матчі-відповіді у Франції місцевій збірній в «золотому сеті». Про це пише сайт Європейської конфедерації волейболу

Нагадаємо, збірна України перемогла збірну Франції у першому матчі плей-оф за вихід на чемпіонат Європи, у Луцьку 1–го червня – 3:1.

Таким чином перед матчем-відповіддю наші дівчата мали хороший шанс поїхати континентальну першість.

Перший сет у другій грі плей-оф у Франції українки виграли у господарок 20:25. Утім наступних два були «трикольорними» - 25:23, 25:20. У четвертій партії наші волейболістки знову взяли гору - 18:25. Однак п’ятий сет француженки змогли залишили за собою 15:8. Тож рахунок став у грі 3:2 і 1:1 в плей-оф.

Попри те, що українки дома перемогли 3:1, а в гостях поступилися 2:3, за правилами турніру враховуються лише перемоги, незважаючи на результат у партіях.

Оскільки рахунок в плей-оф був нічийним, то команди між собою зіграли «золотий сет», де француженки виявилися сильнішими 15:11. Тож на чемпіонат Європи їде Франція, а не Україна.