Українці не поступилися віце-чемпіонам світу. ВІДЕО

12 Серпня 2010 08:34
Товариський матч між збірними України та Нідерландів, що пройшов 11 серпня у Донецьку на «Донбас-Арені», завершився в нічию - 1:1.

Про це повідомила ТСН.

Віце-чемпіони світу-2010 відкрили рахунок на 73-й хвилині, а «синьо-жовті» – через хвилину забили гол у відповідь.
Перший тайм пройшов у боротьбі і команди не створили по-справжньому гольових моментів.
На початку другого тайму небезпечних ударів завдавали Тимощук і Алієв - голкіпер був на висоті. На 61-й хвилині Алієв класно приклався до м'яча з 25-ти метрів. Ворм у стрибку відбив удар. У наступній атаці Романчук опинився на позиції форварда. Захисник «Металіста» обіграв двох візаві, але наніс несильний удар в руки Ворму.
А на 73-й хвилині голландці відкрили рахунок. Янсссен завдав удар метрів з 20-ти - м'яч влучив у прекладину, відскочив до Ленса, який з метра вдарив у порожні ворота.
Не пройшло й хвилини, як рахунок став рівним. Українці заробили штрафний удар в 25-ти метрах до воріт. Алієв обвів стінку, поціливши у ближню дев'ятку.
У час, що залишився, обидві збірні могли вирвати перемогу, однак фінальний свисток Даміра Скоміни зафіксував нічию.
Збірна України вперше не виграла під керівництвом Мирона Маркевича.
«Голландська школа - цим все сказано. Кожен з тих, хто грав проти нас, був мотивований, знав, що і коли робити. Хоча ми непогано рухались, поблизу своїх воріт гості нам розбігтися не давали. Можливо, якби в Донецьк приїхав основний склад збірної Нідерландів, нам було б легше», - сказав після матчу тренер збірної України.