Українці вже здобули 18 ліцензій на зимову Олімпіаду-2010
Участь в Олімпійських іграх 2010 у канадському місті Ванкувері візьмуть до 50 українських спортсменів, - сподівається міністр у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко.
На сьогодні завойовано вже 18 ліцензій. 21 спортсмен виконав попередні умови міжнародних федерацій та Міжнародного олімпійського комітету щодо завоювання ліцензій. Усі інші продовжують виборювати свій статус у кваліфікаційних змаганнях протягом грудня-січня.
За словами Павленка, українська збірна спроможна вибороти нагороди у змаганнях з біатлону, лижних гонок, санного спорту, фігурного катання та фрістайлу. План підготовки олімпійської збірної виконаний на 100%. Національна олімпійська збірна, за підсумками 2009 року, профінансована на сто відсотків.
Винагорода олімпійських чемпіонів та призерів за медалі у Ванкувері сягне: за золоту медаль 700 тисяч гривень, за срібну – 500 тисяч, за бронзову – 350 тисяч гривень.
Ураховуючи різницю у курсі валют для спортсменів Пекінської та Лондонської олімпіад, міністерство ініціювало збільшення винагороди наступним чемпіонам та призерам: за золоту медаль – 1 млн. грн., за срібну – до 700 тис. грн., бронзову – 500 тисяч, - пише Чемпіон із посиланням урядовий портал.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
На сьогодні завойовано вже 18 ліцензій. 21 спортсмен виконав попередні умови міжнародних федерацій та Міжнародного олімпійського комітету щодо завоювання ліцензій. Усі інші продовжують виборювати свій статус у кваліфікаційних змаганнях протягом грудня-січня.
За словами Павленка, українська збірна спроможна вибороти нагороди у змаганнях з біатлону, лижних гонок, санного спорту, фігурного катання та фрістайлу. План підготовки олімпійської збірної виконаний на 100%. Національна олімпійська збірна, за підсумками 2009 року, профінансована на сто відсотків.
Винагорода олімпійських чемпіонів та призерів за медалі у Ванкувері сягне: за золоту медаль 700 тисяч гривень, за срібну – 500 тисяч, за бронзову – 350 тисяч гривень.
Ураховуючи різницю у курсі валют для спортсменів Пекінської та Лондонської олімпіад, міністерство ініціювало збільшення винагороди наступним чемпіонам та призерам: за золоту медаль – 1 млн. грн., за срібну – до 700 тис. грн., бронзову – 500 тисяч, - пише Чемпіон із посиланням урядовий портал.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Випускник з Камінь-Каширщини склав НМТ з української літератури на максимальні 200 балів
Сьогодні 13:10
Сьогодні 13:10
Розшукують молодиків, які пошкодили лавки у центрі Луцька
Сьогодні 12:37
Сьогодні 12:37
Зупинилося серце військового з Волині Василя Сіжука
Сьогодні 11:30
Сьогодні 11:30
Енді Бернем може стати новим премʼєром Британії
Сьогодні 10:40
Сьогодні 10:40

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.