USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84

Волейбольна Суперліга: луцький «Континіум» виграв волинське дербі

17 Листопада 2015 13:53
За останні чотири сезони луцька волейбольна команда «Континіум-Волинь-Університет» у волинському дербі з рівненською «Регіною» перемогла в усіх 14-ти іграх. Не зламали традицій підопічні Богуслава Галицького і в четвертому турі цьогорічної Суперліги.

«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» - «Континіум-Волинь-Університет» - 1:3 (11:25, 25:20, 25:27, 9:25)

Переможний характер луцький «Континіум» продемонстрував з першого сету – 3:8,

6:16. Потужно виглядала Людмила Осачук. Перед її ударами блок суперника був безсилий – 8:19, 11:25.

У другій партії господарі нарешті включилися в гру і дали бій – 5:2, 9:7. До другої «технічки» все залишалося без змін – 16:13. В кінцівці волиняни спробували переламати хід партії, та не змогли – 25:20.

Найбільше зусиль у матчі «Континіум-Волинь-Університет» приклав у третій партії. Саме вона стала переломною. Суперники по черзі грубо помилялися, проте міцнішими нерви виявилися у луцьких дівчат – 25:27.

У четвертому сеті лучанки запросто розгромили суперника. До першої технічної перерви лучанки зуміли відірватися – 1:8. Волиняни продовжували розбивати рівненчанок. До другої «технічки» перевага гостей стала непристойною для господарів – 2:16.

Ще б трошки і «Континіум» міг зіграти рекордну партію сезону – 3:22. Проте в кінцівці наші дівчата розслабилися та дозволили господаркам уникнути ганебної поразки у партії – 9:25.

«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» - «Континіум-Волинь-Університет» - 2:3 (18:25, 21:25, 27:25, 25:21, 14:16)

У матчі-відповіді все складалося якомога краще для лучанок. Відносно легкі перша (18:25) та друга партії (21:25) розслабили лучанок. У третьому сеті до другої технічної перерви гості мали більш-менш комфортний відрив – 11:16. Та «Регіна» зробила неймовірний ривок - 5:0, та зрівняла рахунок – 16:16. Далі йшла рівна гра – 18:18, 20:20. На більше-менше сильнішими виявилися підопічні Валерія Пархоменка – 27:25. Наступний відтинок гри господарки виграли ще легше – 25:21.

На тай-брейку волиняни захопили ініціативу, та спокійно вели партію до перемоги – 0:3, 9:12. Проте «валідольної» кінцівки уникнути не вдалося. «Регіна» зрівняла рахунок – 13:13 – і за мить вийшли вперед – 14:13. Та «Волинь» на досвіді дотиснула принципового опонента – 14:16.

«Хоча «Регіна» не є найсильнішою командою чемпіонату, та вона вже п’ять років цим складом виступає. Рівне має хороший захист, та завдяки сильній атаці ми їх зуміли переграти першого дня. У матчі-відповіді ми мали вигравати 3:0, та напевно, дівчата злякалися. В останньому сеті Олена Рудик травмувала коліно, тому я випустив Анастасію Гас. Вона непогано відпасувала і ми перемогли і другого дня», - розповів головний тренер лучанок Богуслав Галицький.

Наступні матчі лучанки зіграють вдома проти п’ятиразового чемпіонат країни южненського «Хіміка». Ігри відбудуться у залі обласної ДЮСШ (вул. Шевченка, 3) у середу, 18 листопада, о 17:00 та у четвер, 19 листопада, о 12:00.