• PLN 9.80 9.95

«Волиньбаскет» продовжив «чорну» смугу

13 Лютого 2016 11:07
Не створили сенсації луцькі баскетболісти з команди «Волиньбаскет», прогнозовано програвши одному з лідерів чемпіонату криворізькому «Кривбасу».

Нагадаємо, попередню зустріч у Суперлізі з БК «Запоріжжя» лучани теж програли.

«Кривбас» - «Волиньбаскет» - 91:60 (20:10, 17:11, 28:20, 26:19)

Зі старту поєдинку господарі майданчика організували комфортний відрив, який з кожною партією збільшувався. Переграючи лучан у швидкості та під кільцем, вже до першої перерви різниця в рахунку була двозначною – 20:10.

Другий період був менш активний з боку господарів, тому волиняни могли постаратись скоротити відрив. Та за 20 хвилин ігрового часу «лицарі» зуміли набрати лише 21 очко – 37:21.

Вирішити, кому дістанеться перемога, криворожани взялися одразу після великої перерви. Лише дальними кидками гості змогли втримати різницю в рахунку у рамках пристойного. Та заключна 10-хвилинка виявилася формальністю.

У складі лучан варто відзначити американця Хакіма Джексона, який здобув для команди 16 очок при 100-відсотковій реалізації штрафних. Відсоток влучності двоочкових кидків у Хакіма склав 88. Під кошиком у волинян наспритнішим був Микола Полюляк, який зробив 9 підбирань. Крім того на його рахунку 13 очок.

У господарів по 16 очок за гру набрали Дмитро Глєбов та Євген Ворнік.

«Команда «Кривбас» на цьому етапі і в сезоні сильніша, ніж ми. З таким фактом сперечатись важко. Та є одна цифра: якщо моя команда робить 26 втрат – це дуже багато. Команда суперника за це нас миттєво карала – у «Кривбаса» 33 результативні передачі», – прокоментував гру наставник лучан Дмитро Чайковський.

«Вболвальникам ми дали вдосталь емоцій. Результатом я задоволений, але не якістю гри. Пропускати 20 і 19 очок за третю і четверту партії не є нормальним. Це не є нашим рівнем. У грі точково відпрацьовували деякі моменти свідомо, адже готуємося зараз до кубку», – розповів головний тренер «Кривбасу» Валерій Плєханов.

Наступну гру лучани зіграють на паркеті «Черкаських мавп» у п’ятницю, 4 березня.