• EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

«Волиньбаскет» розгромив київських аматорів

9 Січня 2016 20:57
«Волиньбаскет-WOG» розгромив київський «Сервіс Мастер» у першому матчі попереднього етапу Кубка України з рахунком 53:105.

Про це повідомляє FBU.ua.

Напередодні зустрічі столичні аматори обіцяли створити гучну сенсацію, здолавши професіоналів. Волиняни не стали зверхньо сприймати ці обіцянки.

З перших секунд матчу лучани показали зосередженість на максимальний результат. Не було жодного натяку на розрахунок закидати шапками менш кваліфікованого суперника.

Таке бойове налаштування на гру дозволило лучанам до великої перерви забезпечити перевагу в 21 очко. Фактично доля переможця зустрічі була визначена.

Номінальні гості не дозволили супернику виграти жодної чверті. А у заключній 10-хвилинці в аматорів опустилися руки. Перевага в понад 50 очок фактично гарантувала волинянам вихід у наступний раунд турніру.

У складі волинян лише Поляков не набрав жодного очка. У аматорів відзначився форвард Хаблаков, який зробив дабл-дабл - 14 очок та 10 підбирань (4 в атаці).

Матч-відповідь відбудеться 10 січня у столичному СК «Меридіан». Початок о 16:30.