• USD 39.45 39.75
  • EUR 39.60 39.90

Волинянка отримала путівку на чемпіонат світу у Лондоні

18 Червня 2017 12:39
Чемпіонат України із спортивної ходьби на дистанції 20 км, який відбувся у суботу в Сумах, став черговим тріумфом волинської школи спортивної ходьби. Волиняни завоювали перше загальнокомандне місце, а також виграли дві золоті та одну срібну медаль в індивідуальних заліках, інформують у прес-службі ФЛАВО.

Валентина Мирончук (на фото) виграла захід у жінок, «привізши» на фініші дві хвилині киянці Аліні Цвілій. У такий спосіб Валя завоювала путівку на чемпіонат світу. Її результат 1.35.22.

Дмитро Собчук виграв захід серед молоді у чоловіків із результатом 1.28.06.

Марія Філюк завоювала срібло серед молоді із результатом 1.39.16.

Перемога Мирончук у Сумах принесла волинській легкій атлетиці вже шосту путівку на чемпіонат світу у Лондоні, який відбудеться у серпні. Раніше право змагатися серед найсильніших спортсменів світу здобули Юрій Русюк (марафон), Ірина Климець (метання молота), Іван Банзерук (спортивна ходьба, 50 км), Надія Боровська (спортивна ходьба, 20 км), Іван Лосєв (спортивна ходьба, 20 км).