Волинські юніори поступилися одеситам з мінімальним рахунком

13 Вересня 2016 07:00
Юніори «Волині» не здолали «Чорноморець» у Чемпіонаті U-19.

Про це повідомляють у прес-службі ФК «Волинь».

В`язка боротьба, притаманна матчам-юніорів, тривала до 20 хвилини першого тайму. Господарі не забили у свій момент (Дручок не переграв Кожухара у ближньому бою), а от Мусолітін був точним після пасу на лінію воротарського – 0:1.

І спека, й участь відразу шести гравців Волині у позавчорашньому матчі із Ворсклою зумовили велику кількість невимушених помилок з боку «хрестоносців». Хоча, схоже, що помилявся й арбітр, коли не зарахував чистий гол Гладуна після подачі з правого флангу.

Прикро, що зламався ще в першому таймі Ляшенко, без нього атакам господарів не вистачало агресії.

Не змінився характер гри і в другому таймі, хіба злива попереджень трохи зупинила зайву агресію. «Чорноморка» зіграла за рахунокм і на контратаках мала більше шансів забити вдруге, ніж «хрестоносці» зрівняти. Хоча у бажанні підопічним тренерів Гапона та Лукашука не відмовиш. Питання забитих голів і перемог нашої U-19 відтерміновується на наступні матчі.

Волинь U-19 – Чорноморець U-19 – 0:1 (0:1)

Чемпіонат України серед команд U-19, 12 вересня, Луцьк, Підшипник

Волинь: Франчук – Бабяк, Марушка, Ільницький, Шандрук – Мосіюк (Морозович, 61, Мельничук, 75), Дручок, Попик (Миколайчук, 80), Трикош, Ляшенко (Біліч, 45), Гладун (Деда, 605).

Чорноморець: Кожухар – Соколов, Отрошко, Бабогло, Свірчук, Максименков, Долінський (Шамугія, 77), Семенів (Гунько, 90+5), Середа (Соколюк, 60), Мусолітін (Селєзньов, 90), Плохотнюк (Штогрін, 80).

Голи: Мусолітін (20)

Попереджені: Бабяк (22), Ільницький (32), Марушка (45+3) - Бабогло (12), Отрошко (30), Мусолітін (62), Семенів (90+5)