USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Волинський тренер з легкої атлетики отримав звання заслуженого

2 Грудня 2016 11:34
Старший тренер ФЛАВО, заступник директора Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності Петро Васильович Чикида отримав почесне звання.

Про це повідомили у Федерації легкої атлетики у Волинській області.

Президент України Петро Порошенко своїм Указом від 1 грудня 2016 року постановив присвоїти почесні звання представникам легкоатлетичної спільноти України.

Серед інших Чикиді Петру Васильовичу присвоїли почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України»
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
ПРавильно Показати IP 2 Грудня 2016 12:19
Боже мій, куди котиться ця держава... людина №1 на Волині, яка обкрадала спортсменів!
Справедливо Показати IP 2 Грудня 2016 13:58
коментар було видалено
спорт Показати IP 2 Грудня 2016 16:41
Жах....
111 Показати IP 2 Грудня 2016 19:43
Який він тренер він вжитті навіть нікого не підготував. Абсурд повний.
спортсмен Показати IP 3 Грудня 2016 13:48
Думав це новорічний жарт....І за які конкретні заслуги. хай би дмитришин пояснив....оце так
Ветеран спорту Показати IP 3 Грудня 2016 15:08
А справді...якого ж спортсмена він підготував...до автоа ????
Юрій Конкевич до Ветеран спорту Показати IP 3 Грудня 2016 16:30
а ти, ветеране, назвись ,прийди на конференцію ФЛАВО, запитай про це в самого Петра Васильовича, в усіх колег. А не ховайся під ніком анонімним.Чого ховатися? Спорт ,справедливо, 111, ветеран спорту...
Ветеран спорту Показати IP 3 Грудня 2016 17:40
До Ю. Конкевича ....Конкретне запитання і дай відповідь ...кого ж підготовив ???
Сергій Показати IP 4 Грудня 2016 20:31
Не спорт а бардак дмитришин розвів
Макс Показати IP 5 Грудня 2016 12:36
Наступний заслужений......Дмитришин за величезні досягнення в спорті)))))
Витя Показати IP 5 Грудня 2016 13:48
Полку лже-заслуженных на Волыни пополнение! Опубликовать полный список !