«Ворскла» і «Волинь» розписали мирову. ОГЛЯД МАТЧУ

18 Липня 2015 21:30
Закінчився матч 1-го туру Чемпіонату України з футболу між полтавською «Ворсклою» та луцькою «Волинню». Рахунок у грі 1:1.

Матч відбувся у Полтаві на стадіоні «Ворскла» імені О. Бутовського. Судив матч арбітр з Київської області Сергій Березка.

Стартові склади команд:

Ворскла (Полтава): 31. Богуш, 3. Сімінін, 4. Даллку (к), 6. Скляр, 7. Громов, 8. Ткачук А., 11. Шиндер, 23. Сапай, 34. Ткачук Є., 39. Ковпак, 77. Турсунов

Запасні: 12. Непогодов, 17. Чеснаков, 24. Бараннік, 30. Бартуловіч, 40. Пердута, 54. Дитятьєв, 99. Міщенко

Тренер: Василь Сачко

Волинь (Луцьк): 1. Шуст, 23. Насонов, 15. Жуніч, 13. Шабанов, 14. Польовий, 8. Політило (к), 4. Кравченко, 9. Мемешев, 30. Гуменюк, 19. Кобахідзе, 29. Діденко

Запасні: 42. Неділько, 16. Шіш, 93. Приндета, 94. Хомченко, 18. Логінов, 38. Петров, 59. Деда

Тренер: Віталій Кварцяний

Гра у Полтаві проходила досить помірно, і перший тайм не запам'ятався уболівальникам нічим особливим.

Та у другому таймі нашим землякам всетаки вдалось прорвати оборну противника і забити гол. Мемешев вийшов на ударну позицію, проти нього було порушено правила, проте снаряд відскочив до Кабахідзе, який і пробив у порожні ворота.

Та недовгою була радість лучан. Уже на 81-й хвилині господарі поля зрівняли рахунок. Шиндер після кросу в штрафну прийняв м'яч, а другим дотиком пробив повз голкіпера.