Збірна спортивної Асоціації працівників ЗМІ Луцька вирушила до Литви
Завтра, 24 квітня, у Литві розпочнеться 5-й Міжнародний турнір із міні-футболу серед працівників засобів масової інформації «Вільнюс-2009». Про це інформують «Волинські Новини».
Позмагатися до литовського міста Кедайняй з’їдуться команди мас-медіа з України, Латвії, Естонії, Білорусі, Росії, Польщі. Як повідомили у прес-службі Волинської обласної ради, нашу державу на турнірі представлятиме збірна спортивної Асоціації працівників засобів масової інформації Луцька. Зазначимо, що наша команда щорічно бере участь у цих змаганнях. Неодноразово займала призові місця, а у 2007 році була переможцем турніру.
Ідея проводити спортивні зустрічі між командами працівників ЗМІ народилася у Луцьку 11 років тому, коли і було започатковано турніри з міні-футболу на рівні західного регіону України. Кілька років поспіль на запрошення Спортивної асоціації працівників ЗМІ міста Луцька і завдяки підтримці Волинської обласної і Луцької міської рад на Волинь приїздили команди зі Львова, Києва, Рівного, Тернополя.
Згодом були налагоджені контакти зі спортивними командами ЗМІ сусідніх країн і турнір набув статусу Міжнародного. Таким чином у Луцьку неодноразово побували працівники мас-медіа Білорусі, Польщі, Литви, Латвії, згодом приєдналися колеги з Росії. Команду спортивної асоціації працівників ЗМІ Луцька неодноразово запрошували на подібні спортивні змагання в інших містах України та за кордоном.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Позмагатися до литовського міста Кедайняй з’їдуться команди мас-медіа з України, Латвії, Естонії, Білорусі, Росії, Польщі. Як повідомили у прес-службі Волинської обласної ради, нашу державу на турнірі представлятиме збірна спортивної Асоціації працівників засобів масової інформації Луцька. Зазначимо, що наша команда щорічно бере участь у цих змаганнях. Неодноразово займала призові місця, а у 2007 році була переможцем турніру.
Ідея проводити спортивні зустрічі між командами працівників ЗМІ народилася у Луцьку 11 років тому, коли і було започатковано турніри з міні-футболу на рівні західного регіону України. Кілька років поспіль на запрошення Спортивної асоціації працівників ЗМІ міста Луцька і завдяки підтримці Волинської обласної і Луцької міської рад на Волинь приїздили команди зі Львова, Києва, Рівного, Тернополя.
Згодом були налагоджені контакти зі спортивними командами ЗМІ сусідніх країн і турнір набув статусу Міжнародного. Таким чином у Луцьку неодноразово побували працівники мас-медіа Білорусі, Польщі, Литви, Латвії, згодом приєдналися колеги з Росії. Команду спортивної асоціації працівників ЗМІ Луцька неодноразово запрошували на подібні спортивні змагання в інших містах України та за кордоном.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Вінстон
Показати IP
23 Квітня 2009 09:37
Бажаю перемоги!
Смертельна поїздка на Львівщині: власник прокату дав 17-річній дівчині несправний квадроцикл без гальм
Сьогодні 23:21
Сьогодні 23:21
Клуб УПЛ підписав футболіста з Ковеля
Сьогодні 23:01
Сьогодні 23:01
На Волині дикі кабани витолочили картопляне поле
Сьогодні 22:20
Сьогодні 22:20
18 днів без зв'язку і зі зламаними ребрами: з Миколаївського ТЦК звільнили шістьох чоловіків
Сьогодні 22:00
Сьогодні 22:00

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.