USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

16-річна лучанка змагається за участь у «ТОП-model по-українськи»

10 Лютого 2018 20:26
16-річна лучанка Олена Вдовенко взяла участь в онлайн-кастингу шоу «ТОП-model по-українськи» на «Новому каналі».

"Мені тільки 16, але я дуже люблю подорожувати і вивчати іноземні мови. Дуже люблю азійську кухню і мій кращий друг з Китаю. Нині я захоплююся тайським боксом і верховою їздою. Ще з дитинства я мріяла бути моделлю, але зараз я вже не хочу просто мріяти, а хочу діяти. Моє життєве кредо: "Не ризикнеш - не пізнаєш". І ось я хочу дізнатися на що я здатна ..." - розповідає про себе дівчина.

Щоб підтримати лучанку, проголосуйте за посиланням. Голосування триватиме до 13 лютого.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Кіндрат Панасович Показати IP 10 Лютого 2018 21:22
греби на роботу, там взнаєш на що ти здатна!
Анонім Показати IP 10 Лютого 2018 22:50
Таких моделей тьма,а робити нікому нема.Всі люблять гарно жити,хто людей підтримає,хворих діток і інших...?
??? Показати IP 11 Лютого 2018 14:58
А те, що серед юнаків теж лучанин є, написати??? http://mmodel-kasting.novy.tv/2018/02/01/nazar-shatrov/
Олеся Показати IP 12 Лютого 2018 09:13
Люди, не завидуйте!!! Або завидуйте мовчки!!! Молода гарна дівчинка хоче в модельний бізнес, що в цьому поганого??? Що ви на її вішаєте людей і хворих дітей?Кому вона що "должна"? Поки що крім батькам, вона нікому нічого не "должна". Проб'ється в житті, буде допомагати хворим!
Анонім Показати IP 12 Лютого 2018 13:59
А їй хтось"должен"???Для чого ОЦЕ в новинах?Краще про дітей сиріт напишіть
Олеся Показати IP 12 Лютого 2018 14:23
А хто пише, що їй хтось щось должний? Ти їй точно нічого не должний!
Анонім до Олеся Показати IP 12 Лютого 2018 20:09
Мамочка заспокійтесь і не тикайте не знайомим,безкультурщина