Популярний співак Монатік розповів, за чим сумує в Луцьку
Відомий український співак родом з Луцька Дмитро Монатік розповів в інтерв'ю МС Рибіку про своє найулюбленіше місце в Луцьку. Крім того, співак зізнався, за яким десертом у нього ностальгія.
Цим він поділився із виданням «Еда города».
Згадуючи минуле, Монатік розповів, що тоді міг з'їсти два гарячих бутерброди з сиром і майонезом на білому хлібі, плюс десерт: або «Картоплю», або «Доміно», причому обов'язково дві штуки.
«Доміно» - це офігенно тістечко: бісквіт, зверху шоколад і крапочки доміно з білого крему. Можна тістечками в доміно грати. Але зараз його ніде немає. Продавалося воно в рідному Луцьку. І в Тернополі, пам'ятаю, купував. Це те, що зникло назавжди. Як вінілові програвачі. Тільки програвачі з вінілом повертаються, а «Доміно» немає.
«У Луцьку була кондитерська «Мрія». Улюблене місце з найсмачнішими молочними коктейлями та найсвіжішими десертами. Я вчився в Міжрегіональній академії управління персоналом. І коли йшов додому на 25 маршрутку, проходив повз «Мрію»: тобто завжди повертався додому з тістечками. І абсолютно прекрасно себе почував, тому що займався брейк-данс і міг їсти все що завгодно!» - згадує Дмитро Монатік.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Цим він поділився із виданням «Еда города».
Згадуючи минуле, Монатік розповів, що тоді міг з'їсти два гарячих бутерброди з сиром і майонезом на білому хлібі, плюс десерт: або «Картоплю», або «Доміно», причому обов'язково дві штуки.
«Доміно» - це офігенно тістечко: бісквіт, зверху шоколад і крапочки доміно з білого крему. Можна тістечками в доміно грати. Але зараз його ніде немає. Продавалося воно в рідному Луцьку. І в Тернополі, пам'ятаю, купував. Це те, що зникло назавжди. Як вінілові програвачі. Тільки програвачі з вінілом повертаються, а «Доміно» немає.
«У Луцьку була кондитерська «Мрія». Улюблене місце з найсмачнішими молочними коктейлями та найсвіжішими десертами. Я вчився в Міжрегіональній академії управління персоналом. І коли йшов додому на 25 маршрутку, проходив повз «Мрію»: тобто завжди повертався додому з тістечками. І абсолютно прекрасно себе почував, тому що займався брейк-данс і міг їсти все що завгодно!» - згадує Дмитро Монатік.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
Зіряк Шкурян
Показати IP
8 Квітня 2018 21:33
Щі йому, запроданцю, і тюрю хай подадуть
Олексій
Показати IP
9 Квітня 2018 16:55
Краще б він за українською мовою, хоча б в Луцьку, хоч раз засумував, не кажучи вже про Київ та всі інші міста України! За тістечками розплакався!
Лучанин
Показати IP
15 Квітня 2018 12:04
Вперше сьогодні почув, так це ж чмо з Російського міра, місце якого в Челябінську і котре ніякого відношення не має до України
Відійшов у вічність колишній міський голова Ковеля
Сьогодні 17:55
Сьогодні 17:55
Волинян попереджають про екстремальну спеку
Сьогодні 17:23
Сьогодні 17:23
Пішов з життя відомий український режисер Бата Недич
Сьогодні 16:51
Сьогодні 16:51
На Харківщині загинув лучанин Олександр Радивонік
Сьогодні 16:34
Сьогодні 16:34
Діяли на замовлення російських спецслужб: двоє 19-річних мешканців Рівненщини у Луцьку підпалили банк і суд
Сьогодні 16:08
Сьогодні 16:08
У Луцьку на вулиці Федорова знайшли тіло чоловіка
Сьогодні 15:48
Сьогодні 15:48

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.