USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Руслана зіграла на піаніно на Майдані

10 Лютого 2014 17:01
В рамках музичної революційної акції "Інструмент свободи" на барикадах вулиці Грушевського дала концерт співачка Руслана.

На синьо-жовтому піаніно, яке встановили просто на рештках спаленого автобусу, вона виконала Оду до радості Бетховена, твори групі Бітлз, уривки з українських народних та власних пісень, - пише Українська правда.

Як відомо, у дев'яти містах України стартувала музична революційна акція "Інструмент свободи".

На майданах Львова, Донецька, Ужгорода, Кіровограда та інших обласних центрів 9 лютого з'явилися жовто-сині вуличні піаніно та навіть скрипка, на яких одночасно зіграли активісти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
екскурсовод Показати IP 10 Лютого 2014 17:20
Руслана вже не знає як пропіаритись, чого ти бабо лізиш в політику, краще б далі танцювала свої "дикі танці". От побачите, буде другий Булатов, використають Руслану, щоб знову підняти людей. От Вокарчук вчасно звалив, знав пацан, що може стати жертвою для провокацій, молодець!
Реаліст Показати IP 10 Лютого 2014 17:22
А хіба вона не була у владі ніколи?
Наталя Показати IP 10 Лютого 2014 17:32
Руслана активна людина. Яка різниця чи була у владі? Людина хоче краще майбутнє . А ті що були що не лізкуть? знають що там кормушка ще й яка! І хто може сказати що прийде нова влада і не те саме буде? Будуть на попередників говорити що вони нічого не робили і боргів багато. А прості люди будуть завжди бігати від одних до других і так життя пройде
Семен Показати IP 10 Лютого 2014 17:33
А она что, культурнее всех нас, она и ноты знает?
Тріпло Показати IP 10 Лютого 2014 18:26
Хай вже швидше спалює себе. Пи...ти - не мішки совати.
віщун Показати IP 10 Лютого 2014 20:12
Кожний, як може, старається використати цю брудну майданівську хвилю.
Всезнайко Показати IP 10 Лютого 2014 22:34
От якби заголовок звучав так: "РУСЛАНА ПЕРЕД САМОСПАЛЕННЯМ ЗІГРАЛА НА ПІАНІНО НА МАЙДАНІ"...