USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Співак з Луцька став «Проривом року»

19 Березня 2017 09:00
Співак Дмитро Монатік,який є уродженцем міста Луцька, став переможцем в номінації «Прорив року» на церемонії нагородження конкурсу «Viva! Найкрасивіші-2017».

Про це повідомляє ТСН.

Популярний співак та тренер проекту «Голос.Діти» MONATIK став переможцем у номінації «Прорив року».

Нагороду зірці вручили під час цьогорічної церемонії «VIVA! Найкрасивіші.Новий погляд». Як повідомила головний редактор журналу Іванна Слабошпицька, спеціально для виконавця редакція VIVA ввела спеціальну номінацію.

З її слів, MONATIK отримав цю нагороду, оскільки усього досягнув самотужки. Артист виконав пісню «Вечность» та подякував усім за отримане визнання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Привіт Показати IP 19 Березня 2017 09:33
Гівнюк без голосу. Усі пісні на один мотив та ще й в Росії не гребує виступати. Чемодан вокзал Росія. Нехай там проривається своїми річками а не голосом.
іван до Привіт Показати IP 19 Березня 2017 09:52
Та ще й до того високомірне- за сніданком в Буковелі в одному з кафе дитина підійшла зробити фото, як відразу охоронці відтиснули налякану дитину. Не можу зрозуміти- кого йому боятися? малолітніх шанувальників- бо інших поки що не має.
Анонім до іван Показати IP 19 Березня 2017 11:25
Звізда.........
Лікар до іван Показати IP 19 Березня 2017 15:43
Цей запроданець - кумир твоєї дитини?
Не волинянин до Привіт Показати IP 19 Березня 2017 15:39
Монатік вам не подобається бо не знімав штани перед російською публікою як ВЄЛІКАЯ зв,,,ІЗДА потап? хоч це вас чомусь не бентежить?
Мойша Показати IP 19 Березня 2017 13:48
Нехай собі співає, а то волинськи де***и заблокували виступ Потапа - зараз є корпоративне рішення артистів не їхати до Луцька - нехай слухають Чепелюка з Опейдою...
Анонім до Мойша Показати IP 19 Березня 2017 15:35
Не рішення а просто лучани ходять на концерти типу потапа, дідзьо ну і інших рівня молодших школярів
Лікар до Мойша Показати IP 19 Березня 2017 15:47
Уточнимо - промосковських артистів (Потап, Лорак, Лобода, Повалій). Океан Ельзи в травні приїжджає без проблем.
санітар до Лікар Показати IP 19 Березня 2017 17:58
пані лікарю, хворі пішли перекривати вулицю до лікарні! верніться до роботи !благаю