USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Царьова заблокували в готелі в Одесі

10 Квітня 2014 17:58
В Одесі люди заблокували колишнього регіонала, кандидата на пост президента Олега Царьова.

Про це він написав у своєму Facebook, - пише Українська правда.

"Зараз мій готель "Промінада" на вулиці Фонтанськая дорога, 143, оточена сотнею озброєних і агресивних бойовиків. Моя команда фактично заблокована", - написав він.

"Поки екстремісти готуються до штурму, вимагають мого виходу для розправи, я готуюся до прес-конференції. До готелю йдуть наші прихильники. Впевнений у нашій перемозі", - написав він.

Царьов написав, що приїхав в Одесу на запрошення городян, "щоб відсвяткувати 70-річчя звільнення цього класного міста: пройти святковим Маршем Перемоги по Одесі, провідати вдома ветерана Великої Вітчизняної, дружину Героя Радянського Союзу".

"Але, напевно, це теж сепаратизм", - додав він.

Люди під будівлею кликали Царьова вийти і поспілкуватися. Кричали "Царьов виходь!"

у відео є ненормативна лексика
Video streaming by Ustream

"Ми хочемо, щоб він розповів, як він брав участь у розстрілі мирних громадян, за скільки він продався Путіну", - сказав один з активістів.
Video streaming by Ustream


Трохи пізніше приїхали бійці Антимайдана, щоб допомогти вийти Царьову. Вони приїхали в повному обмундируванні, але євромайданівці їх не пустили, повідомляє активістка Олена Балаба.

Під готелем сталася бійка, антимайдан дістав червоно-чорний прапор, спалив його, до нього підійшов парубок зробив зауваження. Після цього зав'язалася бійка, повідомив стріммер Robdoss.


Станом на 16:23 потерпілому євромайданівцю надають першу допомогу.

Станом на 17:00 Царьова вивели через коридор, він пообіцяв більше не приїжджати до Одеси, повідомила активістка Олена Балаба.

"Антимайдан бомбить нас камінням", - додала вона.


Як відомо, Царьов неодноразово займав проросійську позицію. Із часів Революції він неодноразово говорив неправду в ефірі пропагандистських телеканалів.

Напередодні мешканці Миколаєва побили його і не пустили до сепаратистів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
троль с фсб Показати IP 10 Квітня 2014 18:11
коментар було видалено
Яша до троль с фсб Показати IP 10 Квітня 2014 18:21
Так так звичайно))))Тільки перш передавим сепаратистів терористів.
Анонім до Яша Показати IP 10 Квітня 2014 20:35
"Драка закончилась поражением «Правого сектора», представители которого сели в ожидавшие их автобусы и уехали в неизвестном направлении. Пока шла драка сотрудники «Альфы» эвакуировали Олега Царева из гостиницы «Променада»." так що якшо когось і передавили то це вас, ясно з самого початку було, що цих приїзжих направив ПС, які за ним в кожне місто їздять, а ніякі не корінні містяни.
Коля Показати IP 10 Квітня 2014 18:18
Він ще після вчорашнього штани не відмив!!!!
Северодонецк Показати IP 10 Квітня 2014 18:30
Вот как русскоязычные верят сепаратистам.Молодци!!!!!
Рубероїд Показати IP 10 Квітня 2014 18:48
Одеса покажи дурню що по чому!!!
троль с ми-6 Показати IP 10 Квітня 2014 18:56
s.n.u.f.f. ПС получил от одесситов,и заблокировался в гостиннице.
Черная вода до троль с ми-6 Показати IP 10 Квітня 2014 19:11
Брехня
леся Показати IP 10 Квітня 2014 19:02
Царьова позбавити деп. мандата, я думаю в парламенті багато б за це проголосували , і заарештувати. є достатньо доказів його антидержавної , шовіністської, фашистського спрямування діяльності. Це провокатор, до того ж. а люди побилися через такий непотріб, на жаль... Слава Одеситам!!! ганьба кремлівським прихвостням і дуполизам!!!
Igorock Показати IP 10 Квітня 2014 20:00
Це ж треба настільки злякатися однієї Людини.
дарвін до Igorock Показати IP 10 Квітня 2014 23:57
Це чувирло не людина. Мені видніше.
Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 20:22
Ну всьо раз він так бісить отих дикунів, то 100% буду за нього голосувати, Царьов справжній воїн! Молодець!
Кожаний серп до Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 21:12
Бояться ,що аж товчуть пику))))
)) до Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 22:04
Царьов там єдиних хто каже щось наближенне до правди
мінона до Анонім Показати IP 11 Квітня 2014 00:05
Чмирьов справжній гноїн! голубець! І захвати на голосування свого гея-однодумця - дідапилипа. Солодка парочка фсб-шних тролів
Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 20:27
А ця людина знала правду і ще до того як все почалось youtube.com/watch?v=CNsGqePNrFg і видно знає і ще багато раз його так бояться.
Капустін до Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 21:29
Півнику вбий в собі сепаратиста бо за тебе зроблять другі.
? до Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 21:33
Не він один знав, тільки для всіх правда різна. Для західняка, якщо його заб*є, або хоча б принизить америкос це буде героїзм, а якщо допоможе росіянин - то ганьба. От тому і ввижається їм постійно Путін.
Мертвий сепаратист до ? Показати IP 10 Квітня 2014 22:05