USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Відставку Клімчук «святкував» концертом Гвердцителі. ФОТО

7 Лютого 2014 09:10
Ходити на всі концерти пообіцяв колишній голова ОДА Борис Клімчук головному адміністратору Волинського облмуздрамтеатру після виступу Тамари Гвердцителі на сцені зали вчора, 6 лютого.

Дійство, вартість входу на яке становила 200-600 гривень, зібрала півзалу драматичного театру.

Окрім хітів, у репертуарі співачки були й українські пісні. Після закінчення концерту Клімчук вручив Гвердцителі квіти та пообіцяв адміністратору театру, що відтепер ходитиме на всі концерти.

Двері зали, зауважимо, охороняли, зі слів відвідувачів, «амбали, які не пускали небажаних гостей».

Двогодинний концерт закінчився походом співачки та музикантів до закладу «Карамель-кафе».
Фотозвіт Миколи ХОМИ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
свідок Показати IP 7 Лютого 2014 09:32
"зі слів відвідувачів, «амбали, які не пускали небажаних гостей»." Кого ви слухаєте і що пишите?:) Хіба могли не пустити людей у яких квитки куплені? Ну а якщо хтось і хотів на халяву попасти - то і правильно, для цього і потрібні "амбали"! Чи комусь з "відвідувачив" завадили у чомусь?:)
був. до свідок Показати IP 7 Лютого 2014 09:33
про це, я думаю, ми почитаємо у наступних репортажах про вчорашній "концерт"
Павло Показати IP 7 Лютого 2014 09:43
бора міг як нормальна людина піти, а викинули як використаний презерватив
Петро до Павло Показати IP 7 Лютого 2014 09:49
написав заяву, то написав... а навіщо ще й на коліна ставати? хоча за те бабло, що підняв, міг і по-пластунськи поповзти)))
Лучанка до Петро Показати IP 7 Лютого 2014 10:24
ще не забули коли людей вбивали він з романюком в драмтеатрі витанцьовував, добре що громада повстала і вправила мізки.
Але до Лучанка Показати IP 7 Лютого 2014 10:52
Як то тобі "Лучанка" ще щось не вправили...:(
Svitlana до Але Показати IP 7 Лютого 2014 15:04
правильно написала, я була на тому концерті і бачила сама як цар волинський соборність святкував
він до Svitlana Показати IP 8 Лютого 2014 10:13
не знаю де ти була але концерт точно не відбувся. може ти в другому місці витанцьовувала
Роман до Петро Показати IP 7 Лютого 2014 10:55
Ото басні люди наслухались, як баби базарні, а тим більше, що самі нічого не бачили, а несуть помиї... Клімчук встав на ОДНЕ коліно і просив без насильства і побоїщ, до розуму закликав!!! Вам ще вчитись і вчитись... у Клімчука!!!
музикант Показати IP 7 Лютого 2014 11:17
Не важливо,чи це Борис Петрович,чи ще хтось.Люди,схіменіться!Не приклеюйте до Великого мистецтва події в державі,чи то в місті. На рахунок "півзалу"-неправда.Чому не пишете,як Тамара відпрацювала концерт,якого рівня в неї музиканти,як вона співала на біс три рази,як зал її не відпускав?Невже вам нак кайфово колупатись в політичному лійні?Дивні...
підтримую до музикант Показати IP 7 Лютого 2014 11:49
Деградація суспільства повне!!! Мухи у котлетах по повній!!!:( Жах!!!:(
лучани Показати IP 7 Лютого 2014 11:26
Ганебно закінчив свою робочу карєру,то ж вирішив прикритися співачкою.
Павло Лобанов до лучани Показати IP 7 Лютого 2014 15:02
вірно
лучанин-2 Показати IP 7 Лютого 2014 12:02
А де буде святкувати свою відставку Башкаленко? В тюрмі? В Росії? В ресторані? Вдома? З Клімчуком?
ми Показати IP 7 Лютого 2014 12:15
коли повернулись на родину -уродину волинь слова видатного співака то побачили наскількі непорядні люди мешкають на волині вони ще се**** в нужнику на палю а хочуть державою керувати
777 Показати IP 7 Лютого 2014 12:54
Башка буде святкувати в Махачкалі , а може в Ригу поїде політичні проповіді читати , він же політрук військовий ..Дожилися, радянська армія скерує Волинню.
911 до 777 Показати IP 7 Лютого 2014 13:30
А тобою хто керує? Нацики-фашисти?!
До Петра Показати IP 8 Лютого 2014 11:40
Клімчук на колінах просив місцевих вандалів не ламати майна громади Луцька. Він у Європі при Ющенку був послом, от і набрався від європейців, що майно і чужу власність треба поважати і не трощити.
Хто зна до До Петра Показати IP 8 Лютого 2014 14:01
Може це справжній порух душі був... А ви злорадствуєте - на колінах чоловік стояв. Самі коли -небуть чи в церкві, чи перед матір"ю чи перед дитиною на коліно припадали? Мабуть, ні. Бо кричите, що горді і сильні)) Але тільки кричите. На горді кроки нездатні, як і не здатні на сильні дії. Стати на коліна перед людьми - це сильний вчинок.
васько Показати IP 9 Лютого 2014 09:23
вірно хтось написав, що за ти гроші що він накрав у нас з вами міг би по-пластунськи поповзати.