USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.85 9.95

Волинянка заспівала для першого кохання на «Голосі країни» і перемогла

26 Квітня 2015 23:55
Волинянка Катерина Рибак у вокальних двобоях «Голосу країни» здобула впевнену перемогу. Про це інформує Волинський інформаційний портал.

Нагадаємо, артистка продюсерського центру «Парадіз», волинянка Катя Рибак пройшла «Сліпі прослуховування» в шоу «Голос країни».

Зірковий тренер Катерини Рибак Потап поставив її у пару з Артемом Захаровим. Вони виконували композицію Олександра Пономарьова «Ніколи».

Усі тренери зауважили, що Катерина співала набагато щиріше та емоційніше, ніж її суперник. Вона зізналася, що виконувала цю пісню для свого першого коханого, який, на жаль, її покинув.

«Не будь дурнем», - звернувся до нього автор пісні, зірковий тренер Олександр Пономарьов.

А Святослав Вакарчук заявив, що віддав своє серце Катерині Рибак і «повірив їй на 100% за Станіславським».

Попри непростий вибір, наставник вокалістів Потап віддав перевагу дівчині. Тож Катерина Рибак пройшла до наступного етапу співочого конкурсу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Zoriana Показати IP 27 Квітня 2015 00:23
Катю ти величезна МОЛОДЕЦЬ!
Тетяна Показати IP 27 Квітня 2015 07:02
Молдодці обоє. От ваша прекрасна пара вже і сформувалася, а свого Андрія пошли далеко і глибоко.
Лариса Показати IP 27 Квітня 2015 08:33
Катруся! Це було переконливо! Молодець!!!!!!!!!!!Удачі ТобІ!
Нововолинець Показати IP 27 Квітня 2015 09:16
Хто не знає - дочка митника. Гроші є, голосу не треба.
Лєна Показати IP 27 Квітня 2015 10:06
Просто ніяк( прикро, що її просовують в шоу.
ыыыы Показати IP 27 Квітня 2015 11:56
Чергова ТП, тато пробашляв,-катю протягнули
Анонім Показати IP 27 Квітня 2015 12:32
І тут жаба задушила. От українці Іди і покажи як потрібно заспівати. А дівчина молодець і голос і гарна.
Волинянка Показати IP 27 Квітня 2015 14:00
Молодець! Краса і голос просто заворожують! Достойно представила Волинь! Удачі, Катрусю!!!
Луцьк Показати IP 27 Квітня 2015 14:01
А Андрійко то напевно лікті собі кусає....!
Анджей Показати IP 27 Квітня 2015 14:29
Та кому вона треба, дійсно ТП. Все за татові гроші рішає,а сама борщу не вміє зварити
Тарарам до Анджей Показати IP 27 Квітня 2015 14:57
Не переживай, ще навчиться, у нех ще все життя попереду! А ти напевно супер кулінар?
Анонім Показати IP 27 Квітня 2015 14:39
Бідний борщу захотілося. Стань і навари вже щавель зелений.
мда Показати IP 27 Квітня 2015 16:45
в неї голос чарівний! а ви *** *** **** ****