USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 42.65 42.95
  • PLN 9.76 9.94

Як Луцьк святкував 20 років «Кораблика»

29 Квітня 2014 13:53
Свято зі спогадами на усе життя – і організаторам, і гостям запам’яталися іменини знаного у Луцьку «Кораблика».

Так, 20 день народження відсвяткував пивний клуб «Оболонь» у Луцьку. Свято відбулося 25 квітня.

«20 День Народження Кораблика "пролетів" наче за 30 хвилин:) Довго готувались, а пройшло все так швидко, що огледітися не встигли! Проте емоцій, кайфу та спогадів, впевнені, вистачить ще на кілька років, якщо не на все життя!
Ще раз вчергове дякуємо усім, хто завітав до нас на святкування! Та й взагалі за те, що ви стільки років з нами! Від імені усього Кораблика передаємо вам веееличезний РЕСПЕКТ!!! І фото з події, дивлячись на які, ви будете посміхатись і з теплом у серці згадувати 25 квітня 2014 року ;) Приємного перегляду!», - коментує вечірку арт-директор клубу Андрій Тимчук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
настя в Показати IP 29 Квітня 2014 14:13
вітаю !!!!!
лучани Показати IP 29 Квітня 2014 14:20
Неодне покоління виросло зловживаючи алкоголем.
так так Показати IP 29 Квітня 2014 14:36
Зборисько старих шухляд, дівки не бухайте так шибко, а то на 40 виглядаєте!
Аха ха до так так Показати IP 30 Квітня 2014 14:35
Боже, а ти хто? "Ідеальне" створіння?))) А тут не те,що на 40, тут на 90-то, які мінімум "дівки бухають")))
Romashka Показати IP 29 Квітня 2014 16:12
З такими дівками не страшно вовка лякати у темному лісі
Крук до Romashka Показати IP 29 Квітня 2014 16:35
Так, дівахи страшненькі...
Romashka до Крук Показати IP 29 Квітня 2014 16:57
коментар було видалено
квіточка до Romashka Показати IP 30 Квітня 2014 14:35
тобою)))
Просто Показати IP 29 Квітня 2014 19:31
А ви певно красавци яких ше світ не бачив)
Ляляля Показати IP 29 Квітня 2014 19:33
Ага, і дівчата в них топ-моделі
відаючий Показати IP 30 Квітня 2014 00:02
ні пиво ні рок-н-ролл з наркотою до добра не приводять....... Смерть жидо-москалям!!!
Кораблик Показати IP 30 Квітня 2014 10:05
це філія зачиненого будинку офіцерів. Бо, судячи з фото, усім "дамам" тут далеко за 30 років.
Сонечко Показати IP 30 Квітня 2014 12:21
Не те,що за 30 років, а по 50 років, як мінімум всім там...))) Всі " страшнючі" просто жах, просто всі))) Люди, замість того,щоб обливати брудом, писати нісенітниці-займіться ділом та схаменіться!!! А про Вашу заздрість та необізнаність взагалі не хочеться тут писати. Полісся-воно і в Африці Полісся!!!
М Показати IP 4 Травня 2014 15:06
Хлопці є симпатичні, но цей з фотболкою "оргазм донор" як зустрінеш в темному провулку, то оргазму точно років 5 може й не бути.
Дааа......! Показати IP 5 Травня 2014 15:00
Соромно дивитись.... Це ті що переживають за долю України в такий трагічний час, чи може це масквічі приїхали ?