USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Янукович - в монастирі Московського патріархату

24 Лютого 2014 09:40
Екс-президент України Віктор Янукович знайшовся в одному з монастирів, що належить Московському патріархату.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив народний депутат із фракції ВО "Батьківщина" Олександр Бригинець, - пише Укрінформ.

"Януковича виявили в одному з монастирів Московського патріархату разом з охороною і найближчим оточенням. Загальна кількість людей з ним близько тисячі", - написав Бригинець.

Нардеп додав, що про подробиці розповість пізніше.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Я Показати IP 24 Лютого 2014 09:50
ЗАВТРА ЙОГО ПРИВЕЗУТЬ У КЛІТЦІ НА МАЙДАН
Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 09:58
хай вже визначаться то він в харкові то через 5 хв в криму то взагалі в дубаях панове опозиціонери ви забріхуєтесь :)))) я розумію що людей чимось потрібно відволікти поки ви портфелі ділете....
Анонім до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 10:04
Не портфелі, а країну! просніться вже в кінці кінців!
Джулія до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 10:10
Ага, маячок на нього почепіть ;-)
а при чом тут опозиц до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 11:42
а при чом тут опозиціонери,де хавається БАНДИТ,він же не спілкувався щодо свото своху,ви як надаєте коментарі ,то дружіть з головою
а при чом тут опозиц до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 11:42
а при чом тут опозиціонери,де хавається БАНДИТ,він же не спілкувався щодо свото своху,ви як надаєте коментарі ,то дружіть з головою
Андрій Показати IP 24 Лютого 2014 10:11
По-моєму, ви не аноніми,а АНОНІСТИ !
Я Показати IP 24 Лютого 2014 10:13
Це провокація чергова на Московський патріархат!!!
пп до Я Показати IP 24 Лютого 2014 11:17
МП і так ходяча провокація
Слава Україні до Я Показати IP 24 Лютого 2014 11:48
Тут треба подумати... бо священники Київського Патріархату від початку і до кінця були на Майдані разои з братами і сестрами,низький уклін їм.
Героям слава! до Слава Україні Показати IP 24 Лютого 2014 14:45
Це свого роду піар акція, Церва повинна бути поза політикою, молитися і допомагати справами для вірних своїх!!! А ви забули, що монахи УПЦ стояли на Грушевського і стали живим щитом між бандитами і людьми....????і саме завдяки Богу і їм тоді уникнули багатьох можливих жертв!
ася Показати IP 24 Лютого 2014 10:28
БАЧИЛА В СІЛЬПО ЯНИКА ВІН КУПЛЯВ ПРОДУКТИ З БАШКАЛЕНКОМ....
Психолог до ася Показати IP 24 Лютого 2014 11:40
))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))......а я в Чікен Хаті.... в цумі..)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))...гамбургери жрали...)))))))))))))))))))))))))))
Патріархату Показати IP 24 Лютого 2014 11:31
Готують до канонізації? А є там піп що йому д... цілував? Певно теж в шоці. Волосся на бороді (і не тільки) рве - "Шеф, все пропало!!!".
Патріот Показати IP 24 Лютого 2014 11:34
Люди, не вмішуйте Церкву в політику! Побійтеся ж Бога...
Дмитро Показати IP 24 Лютого 2014 12:25
Та валити цей партріархат разом із леніним.Він в україні тільки розбрат між людьми наводить.геть московського попа з україни.
Я+МИ до Дмитро Показати IP 24 Лютого 2014 14:45
А тобі, Дмитрику, напевно не треба ні московського, ні польського , ніякого. Бо та людина, яка дійсно вірить в Бога, такого говорити не буде. Такі як ти, ні в яку церкву не ходять, хоч на кожному кроці буде стояти...