USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.72 39.90
  • PLN 9.75 9.90

У центрі Луцька екстремал вчепився за тролейбус і проїхався. Відео

17 Червня 2018 18:45
Молодий чоловік у центрі Луцька вирішив проїхатися, вчепившись за драбину в кінці тролейбуса.

Відео інциденту 17 червня опублікував на Фейсбуці Микола Гусар.

"Коли взнав, що подорожчав проїзд", - написав він.

Невідомо, чи чоловікові не вистачило грошей на проїзд, чи захотілося гострих відчуттів, але нагадаємо, що такі витівки небезпечні для здоров'я та життя.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Водій Показати IP 17 Червня 2018 19:25
Ну шо ви так зразу - екстремал ! Ніякий він не екстремал. Сила в хлопця є, здоров'я є Ну, нема розуму. Просто звичайний собі луцький дурень.Таких зараз багато. Видно, шо цілеспрямований. Він сам на свою задницю вперто пригоди шукає. І судячи з усього - знайде !
11 Показати IP 17 Червня 2018 19:31
Немає розуму. Потім будуть просити на картку приват банку
Анонім Показати IP 17 Червня 2018 19:50
Немає розуму,рахуй каліка....робіть акцію,роздавайте безкоштовно презервативи бідним,щоб не плодились отакі"екстримали",та й геїв хочуть узаконити,на вазилін робіть знижку)))
—— Показати IP 17 Червня 2018 20:06
В чому єкстрим...? В тому що на повороті швидкість в тролейбуса 5 км.г. І за поворотом зупинка!!!
К.лучанин до Водія Показати IP 17 Червня 2018 20:41
Раніше , 40 літ тому це нікого не дивувало. Такі поїздки щодня можна було бачити у великих містах ( Дніпропетровськ , Київ і інш.) особливо зранку , коли люди спішили на роботу 7- 8год. Трамваї,тролейбуси були буквально обліплені людьми. Така картина мене тоді не дивувала . Міліція на це дивилась крізь пальці.
АНАТОЛЬ_ Показати IP 17 Червня 2018 22:38
Справжнiй козачина. Молодець