USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

У Києві замовк Євромайдан

8 Грудня 2013 10:00
Зараз у Києві відбувається флеш-моб "Мовчазна хода українського народу". Про це УНН повідомили у прес-службі УДАРу.

Так, у неділю, 8 грудня, на Хрещатику відбудеться флеш-моб "Мовчазна хода українського народу".

О 10:00 активісти і всі, хто до них приєднався, із зав'язаними чорними стрічками на обличчях вирушають по Хрещатику від КМДА до Майдану, де о 12:00 відбудеться Всеукраїнське віче.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
gjhkj Показати IP 8 Грудня 2013 10:18
давно пора, а то жители окрестных домов уже не знают, куда деваться от этой толпы дармоедов
уважний до gjhkj Показати IP 8 Грудня 2013 10:43
Дармоєд, ти, бачу, тільки заголовки читаєш. До кінця навіть прочитати лінуєшся, дармосид.
вв Показати IP 8 Грудня 2013 11:00
Ці сміливі люди та справжні патріоти своєї держави заслуговують самої найбільшої поваги від усіх українців і всіх людей нашої планети Земля!!! Нехай Матінка Божа і Ваші Ангели-Охоронителі Вас усіх охороняють! Нехай Всевишній пошле теплу погоду, щоб Ви могли вистояти і добитися змін для всіх нас! Сором тим, хто сидить на дивані і критично та антиукраїнськи пише свої "совківські" коментарі! Слава Україні! Ганьба антиукраїнським "кермачам"!
уважному дармоеду Показати IP 8 Грудня 2013 11:20
Ты и такие как ты загадили всю округу в центре столицы. Не дают людям спать своими воплями и ты еще смеешь что то писать и оскорблять.
Юрко Залупельний Показати IP 8 Грудня 2013 11:30
"У Києві замовк Євромайдан",- и это радует...
Киевлянка Показати IP 8 Грудня 2013 12:01
Когда были одни студенты -киев их поддержал ,но когда примазались оппозиционные шакалы - киевляне , коренные, отвернулись от подобного майдана. Надоело слушать их лживые слова т.к. им нужно только дорваться к власти, к корыту ,чтобы урвать кусок по-жирней для себя.
Так званій "киевлянк Показати IP 8 Грудня 2013 13:29
Та подавися ти своїм коритом, якщо ти не можеш думати про щось СВЯТЕ - справедливість, незалежність, порядність, справжню українську державність!