USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

Даішників перевірятимуть на детекторі брехні

12 Липня 2015 21:00
Під час переатестації, яку призначив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, співробітники ДАІ мають пройти бесіду з психологом за допомогою поліграфа. Про це повідомляє ТСН.

Таким чином в МВС сподіваються виявити зрадників і корупціонерів.

Це дозволить виявити тих, хто схильний до зради і корупційних дій, йдеться у повідомленні управління ДАІ ГУМВС в Донецькій області.

Також, у Даївців перевірять знання правил дорожнього руху і нормативних документів, що регламентують діяльність ДАІ.

Від них вимагатимуть виконання нормативів з вогневої, спеціальної та фізичної підготовки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Олександр Показати IP 12 Липня 2015 21:13
ЩОсь я відчуваю що після тих даїшників сам детектор брехні почне брати взятки.... :)
віктор до Олександр Показати IP 12 Липня 2015 22:26
риба псується з головти...а чистять її як завжди з хвоста....та поставте на посту роботів...якщо керівництво бере хабарі то і роботи це навчаться робити
Анатоль_ Показати IP 12 Липня 2015 21:21
Молодець пан Аваков! За таку чудову ідею шановному пану міністру МВС від мене з панею Наталкою Семенівной-низький доземний уклін та красна подяка!
Анонім до Анатоль_ Показати IP 12 Липня 2015 21:54
Якщо особисто ти знав те, що таке детектор брехні, то також знав би те, що кожен, вважаючий, що хабар - це нормальна справа, вільно пройде цей тест.
водій Показати IP 12 Липня 2015 21:34
нехай беруть, я тільки ЗА....... при такій зарплаті то гріх не брати..... нехай Аваков себе перевірить, комерсант дешевий....
водій 2 Показати IP 12 Липня 2015 21:39
не ї.... цілуйте мозгі тим даішникам, я сам не сильно їх люблю, але не такі вони в нас на Волині погані....
вася Показати IP 12 Липня 2015 21:46
за 1000 баксів допоможу пройти бесіду з психологом за допомогою поліграфа.....
Анонім до вася Показати IP 12 Липня 2015 22:15
А хто зараз піде ментом, після того, як їх друзів розстріляли в Мукачево, а президент забився в норку?
Анонім Показати IP 13 Липня 2015 00:23
Їх всіх потрібно звільняти, а не перевіряти на детекторі. Так всі давно втратили совість, тому нехай ідуть чеснозаробляють нс життя.