Януковичу і Тимошенко дали по два з половиною мільйони
Центральна виборча комісія повернула кандидатам на пост президента Юлії Тимошенко і Віктору Януковичу грошову заставу для участі у виборах.
Вього на рахунок Центрвиборчкому всі 18 кандидатів перерахували 45 мільйонів гривень. Про це повідомив заступник голови ЦВК Андрій Магера.
Магера підкреслив, що всього на спеціальний рахунок ЦВК від кандидатів у президенти надійшло 45 мільйонів 3 тисячі 261,50 гривень.
За його словами, по 2,5 мільйона гривень повернені кандидатам на пост глави держави, що потрапили в бюлетень для повторного голосування. Гроші були перераховані 2 лютого, передає ТСН.
Крім того, Магера підкреслив, що 26 січня до державного бюджету було перераховано 40 мільйонів 3 тисячі 261,50 гривень.
Як повідомлялося, на здійснення заходів, пов\'язаних з проведенням першого та другого турів виборів президента України, було передбачено 800,8 мільйона гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Путін оголосив «великоднє перемир’я», але Україна ставиться до цього скептично, – NYT
Сьогодні 08:29
Сьогодні 08:29
В Україні з'являться нові оливкові номерні знаки
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
У Луцьку водій збив трьох щедрувальників і не сказав поліції: дали 3400 гривень штрафу 
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.