USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

«Мінімалка» виросте до 1004 грн

11 Січня 2011 13:56
Відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2011 рік» з 1 січня 2011 року розпочнеться поступове збільшення розмірів мінімальної зарплатні.

Про це повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду України, - пише 11 січня ЗІК.

Розмір мінімальної заробітної плати з 1 грудня 2010 року по 31 2010 року складав 922 гривні.

Відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2011 рік» мінімальна заробітна плата з 1 січня встановлюється у розмірі 941 гривня, з 1 квітня 2011 року – 960 гривень, з 1 жовтня 2011 року – 985 гривень, а з 1 грудня 2011 року – 1004 гривні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Бачили очі, що обирали - їжте... Показати IP 11 Січня 2011 14:05
Правильно, а інфляція, а єдиний соціальний внесок теж збільшиться. Підприємці платитимуть ще більше податків, бо податковий кодекс грунтується саме на понятті мінімальна зарплата: чим вищою вона буде - тим більшим буде цей внесок до пенсійного фонду, а жебраки-бюджетники як не мали зарплати - так і не матимуть її надалі. Реформи за для реформ! Ось гасло нинішньої політичної епохи! Скинемся президенту на заправку гелікоптера?!
Мішка Показати IP 11 Січня 2011 15:18
Вау.... Ото "збільшення".... А тепер нехай люд порахує скільки отримає бюджетник -20% податків... Це замилювання очей... невже ніхто не бачить цього... Нах таку владу... Я читаю і плачу... Навіть не плачу, а ридаю...
Юлія Показати IP 11 Січня 2011 16:34
Бюджетник - він "отримує" з бюджету, а підприємець це ніде не отримає. Він має ЗАРОБИТИ! Ось принципова різниця між бюджетниками (проїдалами, в т. ч. податківцями!) і підприємцями. Тішить одне - якщо вже бюджетники "плачуть і ридають", приходячи до висновку - "нах таку владу", то, може, після витирання сліз вийдуть-таки на майдани РАЗОМ із підприємцями. Чи знову будуть труситися за свої шкури в теплих кабінетах? Пи. Си. Не про вчителів-лікарів-бібліотекарів мова.
Сашуля до Юлія Показати IP 11 Січня 2011 19:45
Зачем то на бюджетников так наезжать? Не все могут быть предпринимателями. Но это не значит, что они проедают чьи-то деньги.... Без них тоже никуда:врачи, учителя, те же пожарные..
ЛітРедактор Показати IP 11 Січня 2011 19:55
Дай, Боже, ще дожити до грудня...
dok Показати IP 11 Січня 2011 23:20
ага зросте,але хай спочатку скажуть скільки людей бюджетників(працівників дитсадків,вчителів іт.д) перевели на пів і 0,75 ставки,мали тих нещасних900 а тепер і того нема,пора вже розганяти отих жирдяїв
ЛОХ Показати IP 12 Січня 2011 13:25
Я-ну-ко-вич!!! Я-ну-ко-вич!!!
Влад Показати IP 12 Січня 2011 18:03
Наша т.н. "бесплатные" медицина и образование стоит больших денег. Когда попадаешь в школу или больницу - такое впечатление, что они только на платежах больных и родителей учеников выживают. Пожарные тоже за счет т.н. проверок только и пасутся. И никто из них с этих платежей в бюджет налоги не платит. С одной стороны их понять можно (недофинансирование), но с другой - они же сами себя наказывают такими поборами. Им тоже надо подниматься и добиваться, чтобы из бюджета средства шли не только на нужды президента, ВР и КМ, а и на их ведомства. В том то и проблемма, что бюджет тратится на власть, а не на тех, кто занимается конкретными вопросами благосостояния.
ліберал Показати IP 12 Січня 2011 20:29
Нарешті настало пакращення".. Повністю згоден з "Бачили очі, що обирали - їжте..." Цим підняттям нікого не нагодуєш, лише підприєців заплутають, а потім пеню за недоплачені внески в ПФ знімуть..