USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На місце Яценюка призначили Гройсмана

24 Липня 2014 21:00
Виконувачем обов'язків прем'єр-міністра під час засідання уряду призначений Володимир Гройсман. Про це написав Арсен Аваков на своїй сторінці в Facebook, - повідомляє УНІАН.

Як відомо, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк подав у відставку «у зв’язку з розпадом коаліції і блокуванням урядових ініціатив». Виступаючи з трибуни Верховної Ради України, Яценюк заявив, що в жодному разі не погодиться на коаліцію з «регіоналами» і комуністами, а оскільки діюча коаліція розвалилася, то він прийняв рішення подати у відставку.

«Які є варіанти в уряду? Оскільки у нас парламентсько-президентська республіка, то перший варіант: розпалась одна коаліція, прем'єр-міністр розпочинає процедуру формування нової коаліції. Що це означає? Це означає, що прем'єр-міністр повинен взяти в коаліцію комуністів і «регіони». Я цього не зроблю за жодних обставин», - наголосив Яценюк. З його слів, «є другий варіант. У цьому випадку, коли немає нової коаліції, а чинна коаліція у парламентсько-президентській республіці розпалась, уряд і прем'єр-міністр зобов'язані подати у відставку. Я заявляю про відставку у зв’язку з розпадом коаліції і блокуванням урядових ініціатив”, - сказав Яценюк.

Сьогодні, 24 липня, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов оголосив про припинення діяльності коаліції «Європейський вибір» у ВР. Турчинов відзначив, що сьогодні на пленарному засіданні фракції “УДАР” і “Свобода” заявили про вихід зі складу коаліції та подали відповідні документи з особистими підписами, які підтверджують рішення народних депутатів. Крім того, з його слів, ще 19 народних депутатів заявили і подали заяви про вихід зі складу коаліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
свідомий Показати IP 24 Липня 2014 21:08
коментар було видалено
TAK! до свідомий Показати IP 24 Липня 2014 21:46
коментар було видалено
Колишня вінничанка Показати IP 24 Липня 2014 21:41
Нічого поганого не можу сказати про Гройсмана, але це нагадує вертикаль - обоє (президент) з Вінниці. Яценюк не гірший.
Просто мама Показати IP 24 Липня 2014 23:45
Мені Яценюк останнім часом дуже імпонував.
Ну що Показати IP 25 Липня 2014 00:45
коментар було видалено
я Показати IP 25 Липня 2014 00:52
Гройсман є дуже хорошою кандидатурою. Від чиновника високого рівня, який розуміється на функціях державного управління чулп про нього схвальні речі. Навіть прозвучала думка, що його присутність в уряді є великою надією на якісь перспективи руху вперед. Про що свідчить його попередня діяльність.
TAK! Показати IP 25 Липня 2014 09:34
поцілуйте євреїв в .... бо без них ви нікуди
1111 Показати IP 25 Липня 2014 10:15
а точно ту страну, Израилем назвали?????
Антон Показати IP 25 Липня 2014 11:52
Яценюк зробив вірний політичний хід. Порошенко хотів "протягнути" повз вибори Яценюка і задіяти адмінресурс через Гройсмана, прихованого під крилом Яценюка. Яценюк вирішив витягнути комбінацію Порошенко - Гройсман на видимий світ, і сам набрати бали у парламентських виборах. Яценюк перескочив з негативних передвиборчих перспектив у позитивні, натомість примусивши Порошенка-Гройсмана вимушено грати на пониження. Звичайно, цей хід Яценюка стурбував спонсорів Порошенка-Гройсмана.
Антон Показати IP 25 Липня 2014 11:59
Яценюк зробив вірний політичний хід. Порошенко хотів "протягнути" повз вибори Яценюка і задіяти адмінресурс через Гройсмана, прихованого під крилом Яценюка. Яценюк вирішив витягнути комбінацію Порошенко - Гройсман на видимий світ, і сам набрати бали у парламентських виборах. Яценюк перескочив з негативних передвиборчих перспектив у позитивні, натомість примусивши Порошенка-Гройсмана вимушено грати на пониження. Звичайно, цей хід Яценюка стурбував спонсорів Порошенка-Гройсмана.
Антон Показати IP 25 Липня 2014 13:51
Парламент не прийме відставки Яценюка, ну то й що кому від того? Яценюк що хотів то сказав з трибуни ВР - за дії Прем'єра несе відповідальність діюча коаліція, а Прем'єр відповідає не перед Президентом, не перед ВР, не перед Народом України, а перед діючою коаліцією. Немає коаліції - немає перед ким відповідати Уряду. Ні Президент ні Парламент ні Кабмін ні Гройсман не можуть відмінити опубліковану постанову Кабміну про призначення Гройсмана в. о. Прем'єра, що підписана діючим Прем'єром. Немає в Україні на то закону. Порошенко нав'язав Яценюку Гройсмана, то тепер нехай несе відповідальність за ситуацію разом з маріонеточним Ударом і Свободою.