USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Нідерланди проти асоціації Україна - ЄС. Exit-poll

6 Квітня 2016 22:54
Нідерландські ЗМІ оприлюднили попередні результати опитування виборців щодо їх голосування не референдумі.

Показники були оприлюднені в ефірі телеканалу NOS, повідомляє з Гааги кореспондент Європейської правди.

За даними Exit-poll, голоса розподілилися таким чином.

Ратифікацію угоди з Україною підтримали 36% виборців.

Проти угоди про асоціацію проголосувало 64% виборців.

Водночас, наразі невідомо, чи перевищила явка законодавчий поріг у 30%. Лише в цьому разі результати референдуму будуть взяті до уваги.

Попередні дані свідчать, що явка склала 29%.

Також варто зазначити, що попередні результати Exit-poll не враховують голосування останньої години.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Макс Показати IP 6 Квітня 2016 23:41
Мало того что большинство против, так они тупо клали железобетонный на эту дурню и вообще не пришли. Ахтунг! Зрада! Петя, разрывай дипотношения с Нидерландами, срочно!
Сьома до Макс Показати IP 7 Квітня 2016 00:48
Да ладно вже! Наїхали якісь люди, бігають по вулицях з прапорами та кричать "Україна понад усе". Мабуть мовний бар'єр не такий і великий, а вони ж то значення слів чітко знають і закони з правилами виконують. Я б теж злякався.
Шеф Показати IP 7 Квітня 2016 07:03
Все пропало
ху Показати IP 7 Квітня 2016 07:36
Не все потеряно. Есть еще АФРИКАНСКИЙ СОЮЗ.
777 Показати IP 7 Квітня 2016 08:00
Результати прогнозовані. Нашим шоколадним зайцям буде про що подумати.
думка Показати IP 7 Квітня 2016 08:14
Це у першу чергу оцінка діяльності влади в Україні, а те що зараз почнуть виправдовуватись і Президент і МЗС - то вже таке... А влада Нідерландів до свого народу прислухається да ще з таким відсотком!!!
Шура до думка Показати IP 7 Квітня 2016 09:52
Пэтя срочно вводи санкции против голандцев
Корч Показати IP 7 Квітня 2016 09:45
Да кому ми, голозаді (нас такими зробили кляті олігархи) потрібні!
Шура Показати IP 7 Квітня 2016 09:50
Пэтя срочно вводи санкции против голландцев
Анонім Показати IP 7 Квітня 2016 10:21
УРкаїнська влада зробили все можливе, щоб голандці проголосували ПРОТИ. особливу лепту вніс офшорний чоколядовий заєць.