• EUR 39.85 40.20
  • PLN 9.85 10.10

Україна знову розгромила Люксембург

14 Червня 2015 20:55
Закінчився матч 6-го туру кваліфікації чемпіонату Європи 2016 року з футболу між Україною та Люксембургом. Рахунок у матчі - 3:0 на користь України.

Матч відбувся у Львові на стадіоні «Арена-Львів». Судив гру арбітр з Північної Ірландії Арнольд Хантер.

Нагадаємо, в першому матчі між цими командами у листопаді 2014 року українці розгромили суперника в Люксембурзі з рахунком 3:0.

Відкрили рахунок українці на 49-й хвилині. Курйозний вийшов гол, Морозюк навісив зі свого флангу в штрафну, м'яч влучив у груди Артему Кравцю і залетів у правий кут. М'яч хотів прийняти форвард, але вийшов відскік і гол, і так навіть краще. Україна, нарешті, відкрила рахунок - 1:0.

На 57-й хвилині матчу масована атака українців приносить успіх, не змогли далеко вибити м'яч люксембургжці, Шевчук головою подав м'яч на Гармаша, і Денис переправив м'яч у ворота, знову в правий нижній кут. 2:0.

Грубо помилилися центрбеки гостей на 86-й хвилині, Євген Коноплянка перехопив м'яч і пробив у лівий нижній кут. Україна повела в три м'ячі.