USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.85 10.00

Українська інтелігенція вимагає відставки влади. ЗАЯВА

1 Грудня 2013 09:34
Сотні українських митців, літераторів, журналістів зробили публічну заяву щодо останніх подій в Україні. Її

підписали, зокрема, Борис Гуменюк, Сергій Пантюк, Іван Андрусяк, Анатолій Дністровий, Михайло Волошин, Павло Коробчук, Євген Баран,
Степан Процюк, Олександр Клименко, Микола Мартинюк, Руслана Порицька та багато інших. Повний список можете знайти на сайті Укр.літ.

Подаємо текст заяви:

ЗАЯВА

українських письменників, діячів культури, митців, журналістів, членів творчих спілок з приводу подій в Україні

Ми, українські митці, письменники, художники, музиканти, кінематографісти, журналісти, громадські діячі, люди доброї волі, обурені і рішуче
засуджуємо репресивні дії влади проти українського народу.
Вимагаємо негайної відставки президента Януковича та уряду Азарова, чиї ганебні

дії радикально суперечать інтересам українських громадян. Вимагаємо притягнути до кримінальної відповідальності силовиків, що криваво
розправилися з активістами мирного Євромайдану, і тих, хто віддавав їм накази.


Закликаємо всіх свідомих українців чинити опір, об’єднатися і дати рішучу відсіч злочинним діям влади у будь-який
дозволений Конституцією спосіб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Нормальний Показати IP 1 Грудня 2013 09:56
Щось жодного не знаю з цієї інтелігенції...
ісса ндойє Показати IP 1 Грудня 2013 10:03
Саммит уже история!!! Решение принято. Возмущаются, скорее всего, те кто ничего не создает! Яценюк, Тягнибок и Кличко на плечах митингующих рвутся к власти с революционными призывами, НО! - почему то кровавые сопли я у них не увидел и аппаратуру с майдана, сами митингующие говорят, заблаговременно вывезли!!! Правильно КПУ было сказано: "...пушечное мясо...". Далее появится у ОО типа ТАРГАМАДЗЭ и он будет указывать что надо делать этим ЯйцеТягниКличкам, а у митингующих появятся опять КРОВАВЫЕ СОПЛИ.
Корінний лучанин до ісса ндойє Показати IP 1 Грудня 2013 11:26
Ну, конкретний ПІДБРІХУВАЧ із партіїї СИМОНЕНКА!! ТОБІ УКРАЇНА , БАЧУ НІ ДО ЧОГО! ТЕБЕ ЗНОВУ ТЯГНЕ НАЗАД У СРСР, У ІМПЕРІЮ! НУ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ ТОБІ УКРАЇНА, НАРОД УКРАЇНСЬКИЙ!!! Їдь, шановний ісса ндойє, будь ласочка до братів у РОСІЮ, раз тобі ненависна УКРАЇНА!
cK до Корінний лучанин Показати IP 1 Грудня 2013 11:51
Друже, у нас демократія і ти не маєш права вказувати ще одноми громадянину нашої держави де йому жити і що робити.
якорь Показати IP 1 Грудня 2013 10:45
давайте також вдаримо економічно по депутатам які прямо чи опосередковано підтримують владу а саме ПО ЕРЕМЕЕВУ ЧЕРЕЗ ВІДМОВУ ЗАПРАВЛЯТИСЬ НА азс wog ПО иВАХІВУ ЧЕРЕЗ ВІДМОВУ КУПУВАТИ ЙОГО МОЛОЧКУ ПО гЕГЕРІ ЧЕРЕЗ ВІДМОВУ КУПУВАТИ В МЕРЕЖІ еПИЦЕНТР И ТАК ДАЛІ
cK Показати IP 1 Грудня 2013 11:49
Яке відношення до ЄС має торговий договір який ми не підписали?
Лучанин Показати IP 1 Грудня 2013 13:31
Якщо інтелигенція, то ніби мають бути розумні люди. Дивно. Чи вони теж в президенти вже рвуться?