Українцям накупили паспортів
Міністерство внутрішніх справ закупило більше мільйона бланків паспортів.
У поліграфкомбінату «Україна» було закуплено 1 179 745 одиниць за 10 805 009.85 гривні, повідомляє «Українська правда» із посиланням на портал державних закупівель.
Договір підписано 5 жовтня 2010 року.
Як відомо, з літа в Україні спостерігався брак бланків для паспортів громадянина України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У поліграфкомбінату «Україна» було закуплено 1 179 745 одиниць за 10 805 009.85 гривні, повідомляє «Українська правда» із посиланням на портал державних закупівель.
Договір підписано 5 жовтня 2010 року.
Як відомо, з літа в Україні спостерігався брак бланків для паспортів громадянина України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Що відбувається з мозком, коли ми спимо під дією кави
Сьогодні 23:05
Сьогодні 23:05
На Волині виявили нелегала з Марокко
Сьогодні 22:36
Сьогодні 22:36
У Ковелі забрали водійське в чоловіка, який на автівці тікав від озброєного товариша по чарці
Сьогодні 21:10
Сьогодні 21:10
«Допомагає переживати війну»: Рікі Мартін публічно звернувся до українки після її зворушливого зізнання
Сьогодні 20:41
Сьогодні 20:41
На Запоріжжі загинув воїн з Волині Сергій Шуляр
Сьогодні 19:14
Сьогодні 19:14
Лісовий пояснив, чому НМТ не планують робити легшим
Сьогодні 18:46
Сьогодні 18:46

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.