USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

73% у Зеленського проти 27% у Порошенка: нове соцопитування

18 Квітня 2019 12:17
У другому турі президентських виборів шоумена Володимира Зеленського мають намір підтримати 73% українців, чинного главу держави Петра Порошенка – 27%.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» минулого тижня.

Серед тих, хто має намір голосувати і визначився з вибором, вподобання розподілилися так:

73% – за Зеленського,

27% – за Порошенка.

Серед усіх опитаних:

52% – за Зеленського,

19% – за Порошенка,

19% – не визначились,

10% – не мають наміру голосувати.

Серед тих, хто має намір голосувати у другому турі:

58% – за Зеленського,

22% – за Порошенка,

20% – не визначились.
Соціологи відзначають, що Володимир Зеленський випереджає Петра Порошенка у всіх вікових категоріях.

Кандидат від партії «Слуга народу» є лідером серед жителів сходу, півдня і центру країни. На заході позиції обох кандидатів майже рівні – 35% у Порошенка проти 34% у Зеленського.
62% опитаних вірять, що наступним президентом України стане Зеленський, 17% – П.Порошенко. Ще 22% – не визначились з відповіддю.
Відзначимо, що 16 квітня, був опублікований рейтинг КМІС. Його цифри практично збігаються з теперішніми даними – 72,2% у Зеленського проти 25,4% у Порошенка. Тобто дані опитувань різняться в межах статистичної похибки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
ВІкторія Показати IP 18 Квітня 2019 12:52
Але! Чекаємо від Зеленського подолання корупції і бідності. Тобто щоб посадки були і вже весною!! Щоб такі декларації в чиновників вели до тюрми!!!! Робочі місця людям і гідні зарплати! Пенсіонери щоб на роботах не були!!! Пенсіоонерам гідна пенсія і сидіти вдома !!!! А то тільки пенсії зарплати вчителям і лікарям а інші громадяни країни що??!!!! Таке враження що в нас одні пенсіонери вчителі і лікарі!!!!!
Воно то так але до ВІкторія Показати IP 18 Квітня 2019 15:08
Президентом він стане після інавгурації, а вона має відбутись в кінці травня - на початку червня.. Тому весною не получиться
Костя Показати IP 18 Квітня 2019 13:14
Пенсіонерів на пенсію щоб влада нова повиганяла!!! Чому пенсіонери мають займати місця в університетах, школах, лікарнях і в інших закладах? Треба щоб пенсіонерам або пенсія або зарплата, а не зарплата і пенсія! Так що Зеленський повине на це звернути увагу. А то працювавши в колективі пенсіонерів чути : " Ти молодий іди і працюй а я вже пенсіонер і то не трогайте нас бо ми на пенсії" Ні пенсіонерів на роботі. Пенсіонерам гідна пенсія . І Крим щоб забрати в кацапів це наш Крим. Ми ж не лізли на їхню терторію а вони на нашу- так. І головне щоб не гинули люди на Сході . І систему проламати щоб не були куми брати і свати. А якщо є і крадуть знову з нашої країни і вивозять то в тюрму і все. Отакого хочеться бачити Зеленського. Віримо в нього що він зможе все змінити
Я Показати IP 18 Квітня 2019 13:18
Від Зеленського люди чекають реальних змін!! Не підведи людей ЗЕ!!!!))))
Иван до Я Показати IP 18 Квітня 2019 16:03
Ждёте посадок или изменений??? а ихх - не будет. Ещё ни одного с "папередников" мы не увиделит "посажёнными", тарифы на комунальку меньше не станут
Ivan Показати IP 18 Квітня 2019 14:24
А якщо не дочекаємось, що далі????
123 до Ivan Показати IP 18 Квітня 2019 15:43
Ще є Дерев'янко і Дарт Вейдер. Але в цьому випадку однозначно треба скинути свиномордих шоколадних мародерів.
Лучанин до Ivan Показати IP 18 Квітня 2019 15:44
Чемодан—вокзал—Канада
читач Показати IP 18 Квітня 2019 16:32
А якісь там Драгоманова центр дає 54 - 41 це вже до чого вони готуються?!