USD 37.70 37.90
  • USD 37.70 37.90
  • EUR 40.70 40.95
  • PLN 8.72 8.80

Лучан запрошують на контрактну службу

1 Жовтня 2014 16:49
Луцький об’єднаний міський військовий комісаріат запрошує громадян України віком від 18 до 40 років на військову службу за контрактом. Про це інформують у прес-службі міської ради.

Cлужба за контрактом у ЗСУ це – своєчасне отримання грошового забезпечення, що є конкурентним на ринку праці, позачергове влаштування дітей до дошкільних та середньо освітніх закладів, безкоштовне забезпечення одягом та взуттям, харчування, здобуття вищої освіти, медичне обслуговування; пільгове санаторно-курортне обслуговування; можливість отримання власного житла.

Окрім цього, вступаючи на військову службу за контрактом ви отримуєте право на вибір місця проходження служби та посади; отримання спеціальності за рахунок державних коштів.

Луцький ОМВК чекає усіх охочих за адресою: Луцьк, вулиця Теремнівська 85а, 4 поверх, кабінет 406. Телефон для довідок: 75-14-31.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.




Система Orphus