Луцьк в жалобі: Героя Максима Гринчишина зустріли вдома. Фоторепортаж
Він боронив свою країну до останнього – український захисник, патріот, лучанин Максим Гринчишин повернувся додому у домовині. Зустріти Героя вранці 21 лютого на рідній землі зібрались близько сотні лучан.
Максим народився 12 травня 1979 року. 14 серпня 2014 року його мобілізували у військову частину В 4264 селища Старичі Львівської області. Був командиром зенітно-ракетного взводу 1 механізованого батальйону 72 ОМБР. Згодом Максим підписав контракт на проходження військової служби за контрактом, ніс службу в найгарячіших точках АТО. Куля снайпера наздогнала Максима поблизу Авдіївки Донецької області 19 лютого.
Місце зустрічі загиблого Героя – кордон Волинської області на Цуманському посту. У супроводі десятків автомобілів активістів Автомайдану України, Самооборони Волині, БЦ «Серце патріота», близьких та небайдужих волинян Героя провели до рідного міста. У центрі Луцька зупинились, аби прочитати молитву, після чого провели до домівки, де мешкав Максим.
Зауважимо, що громадські активісти Луцька вимагали перекрити рух на двох вулицях міста у зв’язку з похоронною процесією загиблого воїна. Оприлюднила заяву волонтерка та військовослужбовець Тетяна Должко у Фейсбуці. Проте, рух у місті повністю не перекривали, обмежившись супроводом патрульних автомобілів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДРУЗІ - У ПАМ`ЯТЬ ПРО ЗАГИБЛОГО ГЕРОЯ МАКСИМА ГРИНЧИШИНА
Прощання з загиблим бійцем відбудеться 21 лютого з 14.00 години у нижньому храмі Свято-Троїцького кафедрального собору.
22 лютого об 11.00 у верхньому храмі Свято-Троїцького кафедрального собору — відспівування Героя, о 12.00 — громадянська панахида на Театральному майдані. 22 лютого в Луцьку оголосили Днем жалоби.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Максим народився 12 травня 1979 року. 14 серпня 2014 року його мобілізували у військову частину В 4264 селища Старичі Львівської області. Був командиром зенітно-ракетного взводу 1 механізованого батальйону 72 ОМБР. Згодом Максим підписав контракт на проходження військової служби за контрактом, ніс службу в найгарячіших точках АТО. Куля снайпера наздогнала Максима поблизу Авдіївки Донецької області 19 лютого.
Місце зустрічі загиблого Героя – кордон Волинської області на Цуманському посту. У супроводі десятків автомобілів активістів Автомайдану України, Самооборони Волині, БЦ «Серце патріота», близьких та небайдужих волинян Героя провели до рідного міста. У центрі Луцька зупинились, аби прочитати молитву, після чого провели до домівки, де мешкав Максим.
Зауважимо, що громадські активісти Луцька вимагали перекрити рух на двох вулицях міста у зв’язку з похоронною процесією загиблого воїна. Оприлюднила заяву волонтерка та військовослужбовець Тетяна Должко у Фейсбуці. Проте, рух у місті повністю не перекривали, обмежившись супроводом патрульних автомобілів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДРУЗІ - У ПАМ`ЯТЬ ПРО ЗАГИБЛОГО ГЕРОЯ МАКСИМА ГРИНЧИШИНА
Прощання з загиблим бійцем відбудеться 21 лютого з 14.00 години у нижньому храмі Свято-Троїцького кафедрального собору.
22 лютого об 11.00 у верхньому храмі Свято-Троїцького кафедрального собору — відспівування Героя, о 12.00 — громадянська панахида на Театральному майдані. 22 лютого в Луцьку оголосили Днем жалоби.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У Луцьку на Відродження авто збило курʼєра Glovo
Сьогодні 21:23
Сьогодні 21:23
Звинувачення у катуваннях та небойові втрати: командира полку «Скеля» відсторонили з посади на час розслідування
Сьогодні 20:25
Сьогодні 20:25
Трагедія на Дністрі: на Буковині знайшли тіла трьох потопельників, ще одну дитину шукають
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
Зеленський: Білорусь біля кордону з Україною завершує будівництво доріг і бази для боєприпасів
Сьогодні 19:08
Сьогодні 19:08
Які сигнали організму не варто ігнорувати в першу чергу
Сьогодні 18:48
Сьогодні 18:48
