Луцький хлібзавод передав бійцям позашляховик і смачну випічку
Волинські волонтери завезуть на схід нашим бійцям потужній автомобіль. 24 квітня їм передали позашляховик Hyundai Galloper, який є благодійною допомогою від Кічкарівсього хлібзаводу. Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.
Директор хлібзаводу Віталій Бобир розповів, що ще в першу хвилю мобілізації на схід потрапили чотири їхні працівники. Тож відразу підприємство взяло на себе обов’язок фінансово допомагати їхнім сім’ям. Потім по допомогу почали звертатися працівниці, чиїх синів і чоловіків так само забрали на схід.
«Один із наших працівників потрапив у полон, там він пробув півтора місяця. Повернутися на Волинь, зокрема, у Луцьк йому допомагали волонтерські організації. І у той період почалася тісна співпраця із ними», – повідав Віталій Бобир.
«Хоча нині є економічні проблеми, досить важко стало через ріст цін, але завдяки впровадженим енергозберігаючим технологіям, домовленостям з постачальниками у нас - ситуація стабільна. Ми уникаємо збитків, тому залишаються кошти, щоб якось допомагати нашим волонтерам, нашій країні», – додав він.
Тож підприємство співпрацює з багатьма організаціями, зокрема, з Самообороною, з батальйоном «Айдар», Національною гвардією, координаційним центром АТО. Останній проект реалізували з афганською спілкою та Автомайданом, коли з нагоди великодніх свят відправили бійцям на схід паски.
А от нещодавно від волонтерів спецпідрозділу «Буг» Самооборони Волинь надійшла інформація, що є можливість купити, за досить прийнятною ціною, гарний автомобіль, який буде доброю опорою для наших бійців 22-ї мотопіхотної бригади. «Ми зголосилися на це, чому б і ні. Якщо будуть ще такі проекти, обов’язково так само будемо брати участь», – зазначив Віталій Бобир.
А волонтери дуже втішені автомобілем. «Досить чудовий двигун, малий пробіг, добре їздить, на дизелі… Автомобіль справний, повнопривідний, високий, швидко можна пересуватися територією. Думаю, наші лучани, які служать на сході, будуть задоволені», – радіє капелан спецпідрозділу «Буг» Святослав Савич.
Та й автомобіль поїде на передову не порожнім. Його навантажили коробками з випічкою Кічкарівського хлібзаводу, на яких працівниці написали нашим воякам найщиріші побажання.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Директор хлібзаводу Віталій Бобир розповів, що ще в першу хвилю мобілізації на схід потрапили чотири їхні працівники. Тож відразу підприємство взяло на себе обов’язок фінансово допомагати їхнім сім’ям. Потім по допомогу почали звертатися працівниці, чиїх синів і чоловіків так само забрали на схід.
«Один із наших працівників потрапив у полон, там він пробув півтора місяця. Повернутися на Волинь, зокрема, у Луцьк йому допомагали волонтерські організації. І у той період почалася тісна співпраця із ними», – повідав Віталій Бобир.
«Хоча нині є економічні проблеми, досить важко стало через ріст цін, але завдяки впровадженим енергозберігаючим технологіям, домовленостям з постачальниками у нас - ситуація стабільна. Ми уникаємо збитків, тому залишаються кошти, щоб якось допомагати нашим волонтерам, нашій країні», – додав він.
Тож підприємство співпрацює з багатьма організаціями, зокрема, з Самообороною, з батальйоном «Айдар», Національною гвардією, координаційним центром АТО. Останній проект реалізували з афганською спілкою та Автомайданом, коли з нагоди великодніх свят відправили бійцям на схід паски.
А от нещодавно від волонтерів спецпідрозділу «Буг» Самооборони Волинь надійшла інформація, що є можливість купити, за досить прийнятною ціною, гарний автомобіль, який буде доброю опорою для наших бійців 22-ї мотопіхотної бригади. «Ми зголосилися на це, чому б і ні. Якщо будуть ще такі проекти, обов’язково так само будемо брати участь», – зазначив Віталій Бобир.
А волонтери дуже втішені автомобілем. «Досить чудовий двигун, малий пробіг, добре їздить, на дизелі… Автомобіль справний, повнопривідний, високий, швидко можна пересуватися територією. Думаю, наші лучани, які служать на сході, будуть задоволені», – радіє капелан спецпідрозділу «Буг» Святослав Савич.
Та й автомобіль поїде на передову не порожнім. Його навантажили коробками з випічкою Кічкарівського хлібзаводу, на яких працівниці написали нашим воякам найщиріші побажання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як війна переформатувала світову україністику: делегація з Волині взяла участь у міжнародній конференції
Сьогодні 22:32
Сьогодні 22:32
Жителі луцької багатоповерхівки, що була зруйнована внаслідок удару РФ, отримають додаткову підтримку від громади
Сьогодні 22:13
Сьогодні 22:13
Підвищення зарплат освітянам і соцрацівникам: уряд розподілив ₴6,6 мільярда між регіонами
Сьогодні 21:54
Сьогодні 21:54
Розтрата понад 2 млн грн: ексдиректорку ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» відправили під домашній арешт
Сьогодні 21:17
Сьогодні 21:17
FT: Трампа надзвичайно вразили далекобійні удари України, і він погодився посилити санкції проти РФ
Сьогодні 20:58
Сьогодні 20:58
Охолодитися в спеку: у Луцьку запрацювали вуличні душі
Сьогодні 19:43
Сьогодні 19:43












