На Донбасі загинули двоє, поранені вісім українських воїнів, - Генштаб
У зоні бойових дій на Донбасі 20 квітня загинули двоє, поранень зазнали восьмеро українських військових, повідомляє штаб української воєнної операції на Донбасі.
Штаб відзначає загострення ситуації, підтримувані Росією бойовики здійснили, згідно з ранковим зведенням, 47 обстрілів позицій українських військових, це на 29 більше, ніж у середу, пише «РадіоСвобода».
На Донецькому напрямку вогнем з танків, мінометів калібрів 120 та 82 міліметри, гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів бойовики били по українських позиціях поблизу Авдіївки, а по позиціях поблизу шахти «Бутівка» застосовували танки, 82-міліметрові міномети, гранатомети та великокаліберні кулемети, йдеться в повідомленні. Неспокійно було і в багатьох інших місцевостях на всіх оперативних напрямках.
Про загострення ситуації повідомляють і в угрупованнях «ДНР» та «ЛНР». Бойовики інформують про бої на околицях Донецька, місцеві жителі обмінюються в соцмережах повідомленнями про звуки артилерійських пусків із Кадіївки, Ірміного та Первомайська на Луганщині.
Наприкінці березня учасники Тристоронньої контактної групи домовилися про чергове перемир’я у зоні збройного конфлікту на сході України, воно мало почати діяти від 1 квітня. Проте обстріли не припинилися, а сторони конфлікту звинуватили в цьому одна одну.
12 квітня у ході засідання в Мінську Тристороння контактна група підтвердила свою прихильність рішенню щодо повного дотримання режиму припинення вогню напередодні Великодніх свят.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Штаб відзначає загострення ситуації, підтримувані Росією бойовики здійснили, згідно з ранковим зведенням, 47 обстрілів позицій українських військових, це на 29 більше, ніж у середу, пише «РадіоСвобода».
На Донецькому напрямку вогнем з танків, мінометів калібрів 120 та 82 міліметри, гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів бойовики били по українських позиціях поблизу Авдіївки, а по позиціях поблизу шахти «Бутівка» застосовували танки, 82-міліметрові міномети, гранатомети та великокаліберні кулемети, йдеться в повідомленні. Неспокійно було і в багатьох інших місцевостях на всіх оперативних напрямках.
Про загострення ситуації повідомляють і в угрупованнях «ДНР» та «ЛНР». Бойовики інформують про бої на околицях Донецька, місцеві жителі обмінюються в соцмережах повідомленнями про звуки артилерійських пусків із Кадіївки, Ірміного та Первомайська на Луганщині.
Наприкінці березня учасники Тристоронньої контактної групи домовилися про чергове перемир’я у зоні збройного конфлікту на сході України, воно мало почати діяти від 1 квітня. Проте обстріли не припинилися, а сторони конфлікту звинуватили в цьому одна одну.
12 квітня у ході засідання в Мінську Тристороння контактна група підтвердила свою прихильність рішенню щодо повного дотримання режиму припинення вогню напередодні Великодніх свят.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Один палив сміття, другий розвів багаття в дворі: на Волині господарі ледь не пустили за вогнем власні хліви
Сьогодні 10:07
Сьогодні 10:07
На дорогах України через спеку обмежують рух вантажівок
Сьогодні 09:51
Сьогодні 09:51
ООН заявила про рекордну кількість жертв серед цивільних в Україні: найгірший показник від 2022 року
Сьогодні 08:45
Сьогодні 08:45
Конституцію України вперше переклали жестовою мовою
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
«Укрзалізниця» збільшує кількість дитячих вагонів
Сьогодні 06:43
Сьогодні 06:43
