USD 27.15 27.30
  • USD 27.15 27.30
  • EUR 32.30 32.60
  • PLN 7.10 7.18

Покрокова схема отримання земельних ділянок для учасників АТО

Державне агентство земельних ресурсів України розробило покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин воїнів, які загинули в боротьбі за територіальну цілісність України, які бажають отримати земельні ділянки.

Про це повідомили у прес-службі Держземагентства Волині.

Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства з питань отримання ділянок учасниками АТО. Держземагентством надано чіткі інструкції, що потрібно зробити для отримання та реєстрації ділянки, кому і куди звертатися, в які терміни мають бути виконані роботи, а також вартість відповідних адміністративних послуг.

З покроковою схемою можна ознайомитися на офіційному сайті Держземагентства України за посиланням.

Держземагентство нагадує, що земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності передають у власність земельне відомство та його територіальні органи.

Розпорядження землями комунальної власності в населених пунктах здійснюється безпосередньо сільськими, селищними та міськими радами.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, в області вже понад сто земельних ділянок виділили учасникам АТО та родинам загиблих воїнів.

Губернатор Волині зобов’язав сільських, селищних і районних голів робити розподіл земельних ділянок лише після громадського обговорення місцевих жителів. Це стосується й паїв, які мають дати учасникам АТО.

Нагадаємо, під час засідання 64 чергової сесії Луцької міської ради, яке відбулось 24 вересня, земельні ділянки виділили родинам Рустама Хамраєва, Дмитра Йовзика, Володимира Прокопчука. Також земельні наділи отримають громадяни Расказова Т.М., Гулюк та Климчук С.К.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Реклама
Loading...

Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Loading...
Система Orphus