USD 37.70 37.90
  • USD 37.70 37.90
  • EUR 40.80 41.03
  • PLN 8.75 8.85

Що потрібно, аби швидко виграти війну в Україні

9 Лютого 2015 16:16
Учасник АТО, волинянин Олександр Фацевич розповідає, що війну Україна виграє в будь-якому випадку, втім, чи швидко завершиться протистояння, чи ні – залежить від певних факторів.

На запитання: «Що потрібно українцям для перемоги над російсько-терористичними військами?» командир роти патрульної служби міліції особливого призначення «Світязь» Управління МВС України у Волинській області Олександр Фацевич назвав дві складові: патріоти й турботливе ставлення до військових від держави.

«Аби швидко виграти війну – треба, щоб більше було добровольців. Якщо більше ідейних людей зголошуватимуться захищати зі зброєю в руках свою Батьківщину, то ворог швидко відступить. Звісно, ми і так виграємо війну, але без добровольців протистояння буде довшим», – вважає Олександр Фацевич.

Зауважимо, що бійці спецроти «Світязь» – усі добровольці. Нещодавно вони потрапили в оточення під містом Вуглегірськ, протрималися три дні й вийшли із пастки без втрат.

Другий і не менш важливий фактор, який потрібен для перемоги в протистоянні, вважає командир спецроти «Світязь» Олександр Фацевич, – шанобливе ставлення до воїнів від держави.

«Після боїв під Вуглегірськом, нас у повному складі нагородив міністр. Це дуже приємно, це - стимул для хлопців продовжувати боротися, адже вони ризикують власним життям. У зоні АТО ми пліч-о-пліч працювали із хлопцями із Збройних Сил України, а після виходу з оточення до них приїхала прокуратура, й питали, чому їхня техніка попалена. Вони там в корівниках спали й хоробро воювали, а ставлення - таке... Потрібно, щоб держава цінувала та заохочувала військових», – наголошує правоохоронець.
Нагадаємо, що волинські міліціонери спецроти «Світязь» допомогли відновити функціонування міста Вуглегірськ, людям почали видавати соцвиплати. Втім, терористи пішли в наступ і повністю зруйнували населений пункт.

Нагадаємо, комбат розповів, чому насправді «Світязь» оточили під Вуглегірськом. Зауважимо, нещодавно усі бійці «Світязя» повернулися додому живими. Більше сотні лучан зустрічали героїв з квітами, хлібом та сльозами радості.

Для Інформаційного агентства Волинські Новини боєць Ярослав Кашуба розповів, що вижив, бо виконав наказ командира.

А за мужнє протистояння ворогу бійців спецроти «Світязь» у повному складі нагородив Міністр.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Система Orphus