USD 38.30 38.45
  • USD 38.30 38.45
  • EUR 41.10 41.30
  • PLN 8.72 8.80

Українські військові в Сватово отримали передачу з Волині

24 Вересня 2014 16:24
11 вересня машина, завантажена подарунками від волинян, вирушила на Схід. Серед переданих речей були і медикаменти та продукти, теплі слова підтримки, що назбирали під час своїх акцій «Допомога захисникам країни» та «Лист солдату» ВОГО «Фундація розвитку громад».

Як позначає активіст волинського «Автомайдану України» Руслан, який відвозив передачу, цього разу він поїхав у Сватове, що на Луганщині, до територіальних батальйонів, де служать і волинські військові. Серед переданих речей були рації, біноклі, прибори нічного бачення (передавав Руслан), спальні мішки (передав бійцям волинський підприємець), медикаменти та продукти, листи та дитячі малюнки (від ВОГО «Фундація розвитку громад»), адресні передачі (від родин волинян).

«Звичайно, хлопці зраділи, бо у них не було нічого. Але попереду - зима і це говорить про те, що треба нам усім діяти ще потужніше. Військовим потрібна тепла форма, теплі бєрци, теплі шкарпетки, тепла спідня білизна, термобілизна, каремати, тактичні печатки і багато чого іншого» – розказує він.

Руслан говорить, що настрій у наших хлопців бойовий. Звичайно, усі скучили за домом та рідними, тому й листи з Волині були доречними – бійці ставились до них дуже бережливо та читали із задоволенням.

Координатор соціальних проектів ВОГО «Фундація розвитку громад» Любов Казмірчук відмітила, що як показала волонтерська практика, більш доречним для військових відтепер є збір коштів, за які можна купити теплий одяг для бійців й різне обладнання.

Нагадуємо, що ВОГО «Фундація розвитку громад» збирала кошти на тепловізор для 1 БТГр 51 бригади. Але у зв’язку із можливим розформуванням цієї бригади, тепловізор буде передано до іншої групи, яка також його потребує, про що оголосять додатково.

ВОГО «Фундація розвитку громад» продовжує збирати кошти, теплий одяг та інші необхідні речі для волинських військових. Дізнатися більш детальніше, як саме ви можете допомогти українській армії, можна за адресою: м. Луцьк, вул Шопена,11 (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, 2-ий поверх), або за телефоном: 0673328802. Ви можете особисто перераховувати кошти на р/р № 26007500045607 ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», м.Луцьк, МФО 300614, ЄДРПОУ 37707135. Усі зібрані кошти будуть витрачені на потреби волинських військових в зоні АТО. Більш детальну інформацію про акції ВОГО «Фундація розвитку громад» та звіти дивіться на сайті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Система Orphus