USD 40.25 40.45
  • USD 40.25 40.45
  • EUR 43.45 43.65
  • PLN 9.20 9.28

Загиблому на Майдані білорусу закликають дати Героя України

26 Листопада 2014 09:01
Голова ради "Білоруської народної республіки" Івонка Сурвіла звернулася до президента України Петра Порошенка з проханням надати загиблому під час подій на Євромайдані громадянину Білорусі Михайлу Жизневському звання Героя України.

Вона нагадала, що у Білорусі проводяться акції на підтримку України, а їх організатори та учасники оплачують це арештами і штрафами. Активістка наголосила, що загиблим на Майдані посмертно присвоєне звання Героя України. Проте серед них немає білоруса Михайла Жизневського, оскільки нинішнє законодавство не передбачає таку нагороду для іноземних громадян, - про це пише ТСН.

"Але кров, яку пролив на Майдані білорус Михайло Жизневський, того ж самого кольору, що й кров громадян України", – зазначила Сурвіла.

Вона додала, що матір загиблого ображають односельці за те, що син допомагав "бандерівцям".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Система Orphus