USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Кого громада хоче бачити керівником Маневицького району

18 Березня 2014 16:38
Громада селища Маневичі вкотре звернулася до голови Волинської ОДА Григорія Пустовіта з пропозицією призначити на посаду голови райдержадміністрації Андрія Линдюка.

Про це йдеться в резолюції Народного віча жителів Маневицького району від 16 березня 2014 року.

Резолюція
Народного віча жителів Маневицького району
від 16 березня 2014 року

Україна на сьогодні постала перед серйозною зовнішньою загрозою через військову інтервенцію з боку Російської Федерації та внутрішньою дестабілізацією, яка спричинена непродуманою й антимайданівською кадровою політикою нової влади.

Ми категорично засуджуємо дії влади Росії щодо України та звертаємося до керівництва країни з вимогою вжити всіх необхідних та можливих заходів для мирного врегулювання ситуації в Україні. Звертаємося до жителів Маневиччини з проханням зберігати у цей надскладний час витримку, мужність та спокій. Категоричні заяви, спонукання до конфліктів – це шлях дестабілізації, а в певній мірі, й руйнування нашої державності.

Враховуючи, що жодної реакції з боку Голови Волинської ОДА Г. Пустовіта на Резолюцію Народного Віча Маневицького району від 2 березня 2014 року у якій була вимога відкинути вбік партійну доцільність і прислухатись до думки людей при призначенні на відповідні керівні посади в області та Маневицькому районі не було. Ми нагадуємо, що український народ вийшов на Майдани по усій Україні не за Партію Батьківщину чи за ВО «Свобода», а саме за зміну системи, за нові підходи у державотворенні.

Ми звертаємось до Голови ОДА Г. Пустовіта власним прикладом показатиготовність діяти по-новому, відкинувши кулуарно-партійно-квотний розподіл посад. Закликаємо Вас врахувати думку громадськості нашого району, яка була підтверджена на декількох Народних Віче і зробити подання на призначення Голови Маневицької РДА кандидата економічних наук, жителя селища Маневичі Андрія Линдюка. Віримо, що для Вас є важливою думка громади і Ви не будете діяти методами режиму, який український народ з такими втратами і зусиллями повалив.

Ініціативна група
В. Шведюк
В. Регешук
Ю. Манчик
В. Монастирний
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 54
юля Показати IP 18 Березня 2014 16:50
а в Рожищах, хто буде головою РДА
лучани Показати IP 18 Березня 2014 16:54
Бютівська секта у Маневичах хоче пропихнути свого.
Коваль до лучани Показати IP 18 Березня 2014 17:57
Нехай краще Миронюк залишається.Цей хоч для району працював. Тілбки не запроданці бютівські.
ДОПОМОЖІТЬ!!!!!! Показати IP 18 Березня 2014 17:32
Люди добрі допоможіть мені будь-ласка в такому питанні, я не знаю куди мені звернутись. якщо ви знаєте в нас у луцьку є такий ЧЕСНИЙ адвокат Гаврилюк (теразіні) він виставив мене на кругленьку сумму, а роботу за яку взяв гроші не виконав я не знаю що мені робити, в мене двоє дітей, ситуація критична. а це гівно за мої кошти гуляє по бабах і по єгиптах. Допоможіть. вибачте що не по темі.
Нік Показати IP 18 Березня 2014 17:48
Ви,що там всі подуріли? Зібралось сто чоловік і придумуєте собі нового голову.Нехай цей бандитський бютівець і далі займається своєю діяльністю. Нам потрібен адекватний голова,а не просуванець Сопронюка.
Нік Показати IP 18 Березня 2014 17:48
Ви,що там всі подуріли? Зібралось сто чоловік і придумуєте собі нового голову.Нехай цей бандитський бютівець і далі займається своєю діяльністю. Нам потрібен адекватний голова,а не просуванець Сопронюка.
Маневичанин Показати IP 18 Березня 2014 17:54
Яка громада? Вийшов псих Синютін-покричав,Сопронюк промуркав - це громада!!!???Зібрали своїх родичів і провели такзване Віче. Невже в Маневичах кращих кандидатів немає?
да-а Показати IP 18 Березня 2014 18:08
Кращого голови, ніж Миронюк в районі ще не було і 100% не буде. Це скаже будь-який житель Маневицького краю. Звертаюся до тих, хто рветься до крісла голови райдержадміністрації так, що аж слина з рота летить-угомоніться. Район сміється з вас і разом з тим гірко плаче, бо видно тепер за що ви на віче бігали. Линдюк-це всі прекрасно знають-уродженець Маневиччини, але аж ніяк не ЖИТЕЛЬ. Це різні речі, він підсадна качка Сопронюка, Регеші. А цікаво-як вони будуть з Кирдою воювати за крісло голови, чи буде як у приказці-хто раніше встав, того й чоботи?
Маневичанин 1 до да-а Показати IP 18 Березня 2014 18:15
Підтримую на всі 100. Тільки Миронюк!
Маневичанка Показати IP 18 Березня 2014 18:11
Якщо відкинути партійну приналежніть, то просіть люди Миронюка, він на сьогоднішній день безпартійний взагалі. Бо ніхто з тих кандидатів на голову, що є не буде думати ні про що, крім особистих потреб. Хіба не так?
Колківчанин до Маневичанка Показати IP 18 Березня 2014 18:23
Я теж за кандидатуцру Миронюка.Лише він зробив нам славнозвісну дорогу в Колках.Він не пустомеля,навідміну від теперішньої Апаздіциі.
знаючий проффесор до Колківчанин Показати IP 18 Березня 2014 20:19
А бабла скільки відмив Миронюк за той кусок дороги!А Андрушу наперли за хабарі з Дублян то милиться в Маневичі в адміністраціі.Петрику Сергійчуку за голодовку вділив должность Мисака /заст.селищного голови/,Регещуку дав заступника.Зібрав на віче сотню градищуків і розписуються за всіх.
Україна понад усе Показати IP 18 Березня 2014 18:31
Треба Пустовіту написати заяву про складення повноважень, як його шефу Турчинову, який подарував Крим Путіну. Народний депутат Анатолій Гриценко пропонує виконуючому обов’язки президента України, голові Верховної Ради Олександру Турчинову написати заяву про складення повноважень. «Врешті, пригадайте нашу з вами розмову, напередодні Майдану, коли Ви сказали: «От вийде на волю Юля, я взагалі відійду від партії і політики, займуся чимось більш цікавим і гармонійним для мене – служба в церкві, написання книжок»... Пригадуєте? Займіться, Олександре Валентиновичу, – і вам від того буде легше й гармонійніше, і всій нашій країні», – зазначив Гриценко.
Новоукраїнець до Україна понад усе Показати IP 18 Березня 2014 18:38
Пустовіт сам нічого не вирішує. Ним керує неадекватнимй Гузь.
кум до Новоукраїнець Показати IP 18 Березня 2014 20:28
Линдюк просився в Гузя на голову , нічо не получилося,то придумав "віче ", позор . скільки хабарів взяв за наших дітей щей сюди сунеться йому сказали на віче учиш то вчи і не лізь сюди. Градиськ рулить.
Деребан Показати IP 18 Березня 2014 18:35
Люди відізвіться від кого Линдюк брав за поступання гроші.Ми складаєм списки .
До Дерибан до Деребан Показати IP 18 Березня 2014 20:12
Від всіх, хто з Маневич вчився і вчиться в тому зашмиганому університеті. Ще й сесію за гроші здавав. А на когось аже "хабарник", та він же за копійку вдавиться.
Активіст Показати IP 18 Березня 2014 19:16
Громада Маневич однозначко хоче повернути Миронюка!!!Він користується величезним авторитетом серед жителів району через свою порядність та людяність.
чорниж Показати IP 18 Березня 2014 19:20
якщо хочете спокою в районі залиште МИРОНЮКА !!!!!!!!!!!!!
КОТЕ Показати IP 18 Березня 2014 19:36
Гав, гав, гав... А караван іде! Миронюк - це колишня влада . Погоджуюсь, як людина, напевно,непогана. Але ж він виконував ВСІ вказівки зверху (не було видно , що чомусь противився, його влаштовувало все). Тепер люди хочуть змін і бачити нових людей. Чому б і не Линдюк?
Аманда Показати IP 18 Березня 2014 19:37
А кого призначать в Горохов1? Кажуть, Годлевського з ПЛАСТу. Хто про нього щось знаэ - напиш1ть. Для горох1вщини найкращий голова рда - Гайдук Олекс1й. Чесний хлопець, розумний, креативний 1 з досв1дом управл1нсько1 д1яльност1. Але скромний - 1 через те не пхаэться, як окрем1 бют1вц1 1 один удар1вець, який в1рою 1 правдою з 2002 року служив рег1оналам, аж поки не завели на нього крим1нальну справу за корупц1ю. От тод1 в1н 1 зрозум1в своэ покликання - помста рег1онам.
Маневичі Показати IP 18 Березня 2014 20:14
Тільки Миронюк на всі 100% підтримую!!!!!!!!
да-а Показати IP 18 Березня 2014 20:24
Професіоналів колишніх не бувє!!!!! А Миронюк-професіонал. А Линдюк-хто? Зараз він не партійний і давби Бог щоб він залишився головою РДА. вІД ЦЬОГО ВИГРАЛИ Б ВСІ.
123 до да-а Показати IP 18 Березня 2014 20:35
да Петрик Сергійчук з Регешою,Сопронюком то виграли б може...хай той проффесор в Градиську бізнес оформить сначала.
ратно Показати IP 18 Березня 2014 20:30
А хто в Ратно?
да-а Показати IP 18 Березня 2014 21:01
Миронюк може і колишня...А якже пані Веремчук, яка попередні роки пліч о пліч з Миронюком на всіх масових заходах району розхвалювала діючу владу, а сьогодні стала великою революціонеркою Чого ж вона попередні роки не противилась та не протистояла? Деж була її принципова позиція. Чого, коли в районі керував Сопронюк, Давидюк не знесли Леніна? Хотіли бути білими та пухнастими чи очко-жим-жим чи Степанючки боялися? А зараз хвости попіднімали? Чи Сопронюк чужими руками ще земельних ділянок хоче, а може магазин "Сонечко"№2
123 до да-а Показати IP 18 Березня 2014 21:06
100%
до речі до да-а Показати IP 18 Березня 2014 22:10
призначити та продовжити розвиток фірм із Кузнецовська, які у 2011-2013 роках вигравали більшість тендерів на роботи за бюджетні кошти...,а маневицькі сиділи без роботи бо господарникам не платили
Петро Показати IP 18 Березня 2014 21:27
Задовбали своїми 100% професіоналами. Методом відбору, а не повічно при владі. Прийде час будуть іти у владу і думати , що можу зробити, а не увірвати.
Знаючий до Петро Показати IP 18 Березня 2014 21:42
З кого вибирати: Линдюк? Кирдиха? Петрик Сергійчук? На сміх курам кандидати. В адміністрацію ж керівника треба, а не в село біля Луцька ...
да-а Показати IP 18 Березня 2014 21:33
Петрику, це ти обізвався?
да-а Показати IP 18 Березня 2014 21:34
А Веремчучка- це яким методом-втику?
красновільці Показати IP 18 Березня 2014 21:37
Щиро вдячні Миронюку за все,що зроблено для нас.Ми теж дуже надіємось на здоровий глузд тих,хто буде призначати людину на цю посаду і дасть можливість Миколі Георгійовичу далі працювати для людей
Українка Показати IP 18 Березня 2014 23:17
Добрий вечір ! Для чого нам вибирати якогось кота в мішку. Люди схаменіться запитайте і почитайте відзиви про Линдюка в його університеті. Хабарник № 1, бере навіть зі своїх. У пана Сопронюка і його команди була можливість себе показати. Не вдалося зібрати людей на Майдан, скористався політичною ситуацією в країні то приволік чужих, не вже така команда нам при владі потрібна ? Коли якась дрібна кучка людей бунтуючи інших солодкими обіцянками готує собі районні посадові крісла. Знаючи багато років Миронюка М.Г. висловлюю слова вдячності за його сумлінну працю в районі. Я думаю що не знайдеться жодної селищної та сільської ради,яку б обійшли добрі справи цієї людини. Не потрібно мести всіх під одну «гребінку», адже є серед таких посадових осіб і хороші люди, які роблять щось для нас простих людей. Шановні громадяни Маневицького району потрібно навчитися цінувати справжніх відданих людей, але дуже шкода, що ми починаємо цінувати добре - лише тоді коли втрачаємо !
Українці до Українка Показати IP 18 Березня 2014 23:52
http://lgau.univerlife.com/линдюк-андрей-александрович/p45787/#
Цензор Показати IP 18 Березня 2014 23:59
Миронюк - це вчорашній день, людина старого зразка, те, що він зробив-ніхто у нього не забирає, але й себе він не обділив, про це багато можна говорити... Що стосується кандидата на голову - однозначно потрібна людина молодша, з більш прогресивним мисленням, а не старі партократи, які думають як добути до пенсії та подоплачувати кредити ті, що бралися на купівлю квартир для дітей(імхо)
да-а до Цензор Показати IP 19 Березня 2014 06:53
Це хто молодийі з прогресивним мисленням-Линдюк, Кирда, Петрик Сергійчук чи Може Веремчучка? У всых мислення-на рівні...............................................
Маневичанка Показати IP 19 Березня 2014 06:59
Якщо Миронюк брав кредит на квартру то значить не брав хабарів. А сарі кадри і досвітчені-абсолютні різні речі
Цензор Показати IP 19 Березня 2014 07:47
Старі кадри дійсно досвідченні у взятті хабарів, вони роками пов'язані павутиною зв'язків тиких же хабарників і у вищих і у нижчих ешелонах влади і звичайно в теперішній час їм в облом руйнувати цей мурашник, ну а на рахунок Миронюка - його добре кормила партія і він міг собі ні в чому не відказувати, я вже не говорю, що державна машина була як власна і т.д
ЦензоР Показати IP 19 Березня 2014 10:59
Сьогодні Миронюк уже склав свої повноваження і попрощався зі своїми працівниками, адже офіційно був звільнений з посади голови Маневицької РДА, а тому мова на тему "Миронюк - наш кандидат!" - рахую вичерпана! .
мм Показати IP 19 Березня 2014 16:48
Що говорити про РДА? Можна подумати, що в районній раді щось змінилося. Від зміни доданків сума не міняється. Веремчучка працювала при старій владі. Треба їй провести люстрацію. За зарплату куплені машини. За рік хату збудувала, хоча не було видно її на будівництві. А Федина, коли правильний став. З меблевої фабрики взяв все, що міг. А потім розвалив її і ще й за це кругленьку суму взяв. Де справедливість?
P.S. Показати IP 19 Березня 2014 21:24
Миронюк М.Г. - це зразок людяностя, порядності, чесності, мудрості та інших хороших рис. Кращого керівника в районі не було і вже не буде. Кирда, Сопронюк, Веремчук, а тим більше Сергійчук та Линдюк і мізинця його не варті. Дуже шкода, що через чиїсь помилки та вчинки він зазнав такого приниження: стояв на колінах, та ще й перед ким?!!!! І зважаючи на всі теперішні події, дуже хочеться аби режим Януковича все-таки повернувся до влади!!!!! А Линдюку і Сергійчуку краще добровольцями на Крим записатись, а не портфелі ділили. Тому, якщо буде потреба підтримати Миронюка, скличемо віче не градиське, а нормальне - районне!!!! Я тільки за Миронюка!!!!!!!
ЦензоР до P.S. Показати IP 19 Березня 2014 23:13
Треба було б захистити Миронюка коли його на коліна ставили, де Ви тоді були, а зараз уже пізно соплі жувати і хвалити його і режим янукОвоща.
P.S. Показати IP 19 Березня 2014 21:25
коментар було видалено
LG до P.S. Показати IP 19 Березня 2014 21:43
Якщо "дуже хочеться" режиму Януковича, то краще запишись "добровольцем" для підтримки ПР. Нехай люди побачать хто їх кличе на "нормальне" віче.
Маневичанка Показати IP 19 Березня 2014 21:35
Громада селища звернулась??? біля ста Градищуків і решта(до 50 осіб), які взагалі не розуміли з якого приводу зібрання, так як про нього ніхто не повідомляв, наш "чесний" форограф Петро Сергійчук надав, відповідно, фотографії ще січневих зібрань маневичан, от така в нас демократія, жителі одного села вирішують долю цілого Маневицького району!!! Ну пане-корупціонере не переживайте, достойна відповідь на ваші махінації уже в дорозі до влади Волинської області!!!
ЦензоР до Маневичанка Показати IP 19 Березня 2014 23:07
Український менталітет, аби покричати)) Яка різниця хто приїхав Градиськ чи Оконськ, не нравиться кандидатура Линдюка-висувайте другу, других пропозицій наче і не було(Миронюк не рахується, це в минулому).
Маневичанка до ЦензоР Показати IP 19 Березня 2014 23:17
100 людей не вирішує долю району, звернення подане до обласних властей містить неправдиву(м'яко кажучи) інформацію, її дуже легко спростувати, а на тих хто її подав взагалі потрібно подати до суду
ЦензоР до Маневичанка Показати IP 20 Березня 2014 07:51
100 може й не вирішують, але це хоч, що небудь для конкуренціїї з тою людиною, яку пропихають поза вічем.
схаменімося Показати IP 19 Березня 2014 22:27
дійсно,схаменімося. Тільки що з"явилася інформація про те, що Кирда-претендент на посаду голови. Не можна зрозуміти що робити-сміятися чи плакати. Одна справа кричати на сесіях обласної ради, ставити на коліна під дулом автоматів правого сектора 70-ти та 80-ти літніх депутатів районної ради, а інше-керувати районом. Хай краще займається бізнесом
111 Показати IP 19 Березня 2014 22:29
От якраз громада цього і не хоче
ветер Показати IP 20 Вересня 2014 23:02
федорівна по перше чесна і друге відповідальна тому дай Боже по більше таких бачити в районі і тим більше киеві.
ЦензоР Показати IP 13 Жовтня 2014 23:40
Початок речення пишеться з великої літери, а тим паче призвіще, а також назва міст, писати треба спочатку навчитись, а потім "хфедорівну" захищати(імхо)