USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Перший пішов: голова Маневицької РДА заявив, що йде у відставку

22 Квітня 2019 19:42
Голова Маневицької РДА Андрій Линдюк повідомив, що піде з займаної посади.

Про це він заявив у відео на своїй сторінці у Facebook.

«Я людина командна, тому прийняв рішення: моя каденція на посаді голови адміністрації в Маневицькому районі завершиться в останній день роботи Президента України Петра Порошенка», – наголосив Андрій Линдюк.

Керівник виконавчої влади району зазначив, що на Маневиччині за роки роботи зумів багато чого змінити.

«Працював чесно, щиро, віддано. Статки не нажив, але спокійний, бо маю чисту совість. Мені не соромно перед моїми батьками, бабусею, рідними, які за мене переживають, які за ці роки через не дуже порядних людей ох скільки натерпілися», – зазначив посадовець.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, нещодавно Линдюк намагався виправдати бездіяльність Волинської ОДА, переклавши відповідальність на Волинську облраду. У той же час, сам очільник району нехтував своїми повноваженнями і котрий рік не міг вирішити навіть побутових проблем – зокрема, освоїти кошти і, нарешті, побудувати туалети в сільських школах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Всезнайко Показати IP 22 Квітня 2019 20:05
А Луцький район що чекає? Копня? Тарас з Інною...
123 до Всезнайко Показати IP 22 Квітня 2019 22:07
Так, Пристосуванців- гнати
Лучанин до Всезнайко Показати IP 22 Квітня 2019 22:48
Ще того Яковлєва женіть в шию ... Після того як він розкритикував виділення коштів із бюджету на ремонт інфекційної лікарні - йому на Волині не місце !!!
Яцик Показати IP 22 Квітня 2019 20:06
Від себе також добавлю перша є - прибиральниця в офісі матюжила зеленського, що змарнувала на нього свій голос, бо комуналку він не може зменшити і посадити нікого не може - пройшло пів-доби
Fuf Показати IP 22 Квітня 2019 20:48
Щурики, вперед.
Саня Показати IP 22 Квітня 2019 20:48
Полішуки перші.....
Волинянка до Саня Показати IP 22 Квітня 2019 21:00
Маєте на увазі поліщукам пора з землі своєї забиратись??? Я це вже чула і не раз перед виборами. Думаю зеленський має дати змогу емігрувати всім, хто не голосував за нього, всі будуть раді
волиняка Показати IP 22 Квітня 2019 21:01
А пан Линдюк не прогнозував яка б була ситуація в районі, області, Україні якби не корупція, схеми, відкати... А він ой як з тим всім знайомий! Нехай не лукавить і не спражняється у кросномовстві, а то "людина команди" каже - ну то така у вас команда!!! Тому люди і зробили такий вибір! Хто слідуючий, запасаємось попкорном...
Тор Показати IP 22 Квітня 2019 21:20
Ідуть у відставку, це їхня справа. Цікаво де вони випливуть з часом? Напевне не будуть працювати слюсарями, чи мийниками на сто. У всіх них є якісь власні бізнеси, що заборонено держслужбовцю. Тому при виході у відставку, повинні заходити на зону.
Ковель Показати IP 22 Квітня 2019 21:24
Лісу накрали пора за бугор!!!!
Олег Показати IP 22 Квітня 2019 21:59
А посидiти на дорожку !!! Вже й семенюка пора прийшла . щеб з конфiскацiею нажитого не посильным трудом .
іван Показати IP 22 Квітня 2019 23:10
по його справах прокуратура повинна займатися і то давно , ліс в районі вирізаний повністю,тиждень як " бізнесмени " затаїлися ,всі по хатам з фурами сидять , кажуть що директор Маневицького лісгоспу Радіон втік , використання бюджетників та автобусів під час виборчої компанії ,відмивання коштів на ремонтах і реконструкціях шкіл буд культури, поліклініки і т.д., а тут воно кудась іде , за тобою прийдуть,я надіюся
василь Іванович до іван Показати IP 23 Квітня 2019 15:45
Недоробок-іван, Володимир Олександрович, нікуди не тікав. Якщо не знаєш, правди - не пиши різної дурниці. З радіоном, не підписали котракт в Києві, бо він неугодний ні в Києві Бондару, ні в Луцьку кватиркові. Ці два кадри, хочуть викопати бурштин, а Радіон не дає цього робити. От він є кісткою.
Маневич Показати IP 22 Квітня 2019 23:33
Линдюк і його зам пересидять( перележать) в Лелеках м. Луцька.
123 Показати IP 23 Квітня 2019 07:01
А коли Горохів розчистять?
Не Маневичі Показати IP 23 Квітня 2019 08:28
Ви в школах району були? Перші класи там бачили? Львів'яни - то приїздили подивитися. Батьки гроші здають на потреби? Дитячі спортивні команди які місця займають в Україні? Латиші ЦНАПом здивовані.. А вам нічого зробив - нажився, набрався. Ну -ну.
Анонім Показати IP 23 Квітня 2019 15:09
Хай іде і томаса за собою тягне з району,бо проштовкував як міг, та тільки штовхач .видно.зламався
1234 Показати IP 23 Квітня 2019 17:23
прапор в руки і попутній вітер в спину
Селюк до василь Іван Показати IP 23 Квітня 2019 19:46
Не обзивай людей. А Радіон і ліси недавав різати? Чи нічого не знав? За це хтось мусить відповісти.
Гидота Показати IP 24 Квітня 2019 04:05
Втрачені роки для Маневич... Такого неробу ми ще не бачили!
Порядний "порядному Показати IP 24 Квітня 2019 12:27
А чи не соромно "чесному і порядному" пану Линдюку за виборчі афери і мобінг працівника, яка намагається цим аферам завадити?